banner6

ÇGC’den Başkan Karalar’a ziyaret

ÇGC’den Başkan  Karalar’a ziyaret

HANDE MUŞTU

RUKİYE UYANIK

ADANA(İLKHABER)-Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret ederek, görevinde başarı diledi.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, 31 Mart seçimlerinde Adana Büyükşehir Belediyesi’ne Başkan seçilen Zeydan Karalar’a, “Hayırlı Olsun” dileklerini iletirken, Seyhan Belediyesi’ndeki başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Esendemir, Başkan Karalar’a Seyhan’da çok iyi çalıştığını, bu nedenle de vatandaşlar tarafından sevilip, takdir gördüğünü ve halkın teveccühünü kazandığını belirtti.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar da, halk yararına çalışan basın kuruluşlarına destek olmaktan daima mutluluk duyduklarını ifade ederek, , geçmişte olduğu gibi desteğin süreceğini açıkladı.

Başkan Zeydan Karalar, kendileriyle ilgili basından gelen eleştirileri mutlaka dikkate aldıklarını, daha iyi hizmet adına ihbar kabul edip araştırdıklarını vurguladı.  Basının iftira haberler değil, gerçek haberleri yazmasının önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Karalar,  hem Gazeteciler Cemiyeti’nin, hem te Basın İlan Kurumu’nun, iftira ve şantaj haberlerle gündemi meşgul eden gazetecilerle ilgili yaptırım uygulaması gerektiğini vurguladı.

ÇGC’nin Başkan Karalar’ı ziyaretinde  ÇGC Başkanı Cafer Esendemir’e Başkan Yardımcısı Sait Güleç,  Genel Sekreter Ömer Üney, Sayman Mutlu Mete, Yönetim Kurulu Üyeleri Süreyya Uri, Sefa Saygıdeğer, Hüseyin Arat, Yusuf Baştuğ  ile Bölge Gazetesi Sahibi Nevzat Uçak, ÇGC üyeleri Mustafa Özke ve Yasemin Atasoy eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 13:05

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER