Çiftçi kaybederse herkes kaybeder

Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Doğan, verdikleri iftarda, tarımın daha ileriye ulaşması için çiftçinin emeğini alması gerektiğini savundu

Çiftçi kaybederse herkes kaybeder

ADANA(İLKHABER) - Yüreğir Ziraat Odası Yönetim Kurulu üyeleri, Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel ve Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı ile iftar organizasyonunda buluştu.

Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Mehmet Akın Doğan, Genel ve Tunalı’nın yanı sıra çok sayıda çiftçinin katıldığı organizasyonda, misafirlerini restoranın kapısında karşıladı.

Misafirlerin masalardaki yerlerini almalarının ardından bir konuşma yapan Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, Yüreğir Ziraat Odası’nın, sorumluluk duygusuna sahip bir sivil toplum kuruluşu olarak, Adana’nın tanıtımı konusunda üzerine düşen görevi yaptığını söyledi.

“ŞEHRİN TANITIMI İÇİN HERKES ELİNDEN GELENİ YAPMALI”

Adana’nın artık adliye kavgaları gibi olumsuz haberlerle gündeme gelmemesi gerektiğinin altını çizen Genel, şehrin ön plana çıkacak sayısız değeri olduğunu, bunları tanıtmak gerektiğini kaydetti. Genel, bu konuda elinden geleni yapan, çiftçinin gür sesi Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Mehmet Akın Doğan’a teşekkür ettiğini belirtti.

“ÇİFTÇİ KAYBEDERSE HERKES KAYBEDER”

Oda Başkanı Mehmet Akın Doğan da Türk tarımının gelişmesi ve daha ileri seviyelere ulaşması için, yıl boyu çalışıp çabalayan çiftçinin emeğinin karşılığını mutlaka alması gerektiğini söyledi. Doğan, “Çiftçi alın terinin karşılığını alamazsa tarımda ilerleme olmaz. Bu durumda sadece üreticilerimiz değil, maalesef ülkemiz kaybeder. Bizler üreticilerimizin sesi olarak, hem çiftçimizin hem ülkemizin kazanması için çalışıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2017, 13:48

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2