banner6

‘Çözüm Zirvesi’ devam ediyor

Sanayi siteleri esnafları ile “Çözüm Zirvesi”nde bir araya gelen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sorunları dinleyip anında çözüyor.

‘Çözüm Zirvesi’ devam ediyor

‘Çözüm Zirvesi’ devam ediyor

 

ADANA (İLKHABER)- Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın ilçesinde bulunan ve farklı branşlarda faaliyet gösteren esnaf gruplarını temsil eden Yeşilova Sanayi Siteleri Üst Birliği ile gerçekleştirdi ‘Çözüm Zirvesi’ toplantılarına devam ediyor. Metal Sanayi Sitesi’nde gerçekleştirilen toplantıya Seyhan’da farklı üretim sektörlerinde faaliyet gösteren iş kollarının hizmet verdiği sitelerin başkanları katıldı. Toplantıda Başkan Karalar ile birlikte ilgili başkan yardımcıları ve birim müdürleri hazır bulundu.  Site başkanları, ‘Çözüm Zirvesi’nde belediyenin farklı birimleriyle ilgili talep ve şikâyetlerini dile getirdi.

Sorunları talepleri not alan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ilgili müdürlere konular üzerine çalışması talimatında bulundu. Sanayi sitelerinin işleyen mekanizmalar olduğunu belirtip sorunların iyi niyet içerisinde çözüme kavuşturulacağını söyledi.  Adana’nın en önemli probleminin işsizlik problemi olduğunu belirten Başkan Karalar, işsizlik probleminin çözüm noktasının küçük ve orta sanayi siteleri olduğuna vurgu yaparak bu nedenle sitelerin sorunlarını önemsediklerini ve imkânlar doğrultusunda hizmetin en iyisini gerçekleştirmeye çalıştıklarını söyledi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2016, 17:34

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER