Çukurova’da MHP vatandaş dayanışması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Sertan Duran, MHP Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çelik ve Çukurova Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı, Ramazan münasebetiyle, teravih namazının ardından, Çukurova ilçesindeki 41 camide, vatandaşlarla sohbet etti, Ramazanlarını kutlayıp, çeşitli ikramlarda bulundu.

Çukurova’da MHP vatandaş dayanışması

Çukurova’da MHP-vatandaş dayanışması

 

ADANA (İLKHABER)-Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Sertan Duran, MHP Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çelik ve Çukurova Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı, Ramazan münasebetiyle, teravih namazının ardından, Çukurova ilçesindeki 41 camide, vatandaşlarla sohbet etti, Ramazanlarını kutlayıp, çeşitli ikramlarda bulundu.

 

MHP İl Başkanı Sertan Duran, Ramazan Ayı nedeniyle camilerde vatandaşlarla bir araya gelip, onların mübarek Ramazan Ayı’nı kutladıklarını belirterek, “Ramazan ayı, ulvi duyguların ön plana çıktığı, insanların kavga ortamından uzaklaştığı, milli birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının tavan yaptığı bir ay. Bu mübarek ayın ilk gününde, ilk teravih namazında, Çukurova ilçemizde, ilçe başkanlığının düzenlediği programa katılarak, 41 camide vatandaşlarımızla bir araya geldik. Genel Başkanımız, Türkmenbeyimiz, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in, milletimizin daima yanında olmamız ve onların sorunlarını dinlememize yönelik talimatları doğrultusunda hareket ederek, Ramazan ayının ilk gününde vatandaşlarımızla sohbet ettik, onların sorunlarını dinledik ve çeşitli ikramlarda bulunduk. Bu etkinliği düzenleyen MHP Çukurova ilçe başkanımıza ve yönetimine teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

 

MHP Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çelik de, Çukurovalıların ilk teravih namazını kılmasının ardından onlarla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Çelik, bu etkinlikte kendileriyle birlikte olan MHP İl Başkanı Sertan Duran ve Çukurova Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı’ya, destekleri için teşekkür ederek, benzer etkinliklerin Ramazan ayı süresince ve sonrasında da devam edeceğini duyurdu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2017, 15:20

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2