Cumhur İtfifakı’na iki seçim irtibat bürosu daha

Coşkusuyla tüm Adana’yı saran, kenti birleştirip bütünleştiren Cumhur İttifakı Seçim İrtibat Büroları Seyhan Obalar Caddesi ve Sarıçam Geniş Yol’da da faaliyete geçti. Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nin yalnızca bir yerel seçim olmadığını ifade ederek “Madem bu memlekette beka sorunu yok neden hala taze taze gazilerimiz var, neden şehitler veriyoruz hala” diyerek Türk Milleti’nin bekasının siyasi olan her kaygının üzerinde olduğunu ifade etti.

Cumhur İtfifakı’na iki  seçim irtibat bürosu daha

ADANA (İLKHABER) - Coşkusuyla tüm Adana’yı saran, kenti birleştirip bütünleştiren Cumhur İttifakı Seçim İrtibat Büroları Seyhan Obalar Caddesi ve Sarıçam Geniş Yol’da da faaliyete geçti

“BEKAMIZ SİYASİ KAYGILARIN ÜZERİNDEDİR”

Gönülleri ve hedefleri birleşenleri sandıkta buluşturmaya hazırlanan Cumhur İttifakı Seçim İrtibat Büroları merkez Seyhan ilçesi Obalar Caddesi ve merkez Sarıçam İlçesi Geniş Yol’da açıldı. Seçim irtibat borusu açılışları vatandaşları  yoğun ilgisiyle mitinge dönüşürken açılışlarda konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nin yalnızca bir yerel seçim olmadığını ifade ederken “Madem bu memlekette beka sorunu yok neden hala taze taze gazilerimiz var, neden şehitler veriyoruz hala” diyerek Türk Milleti’nin bekasının siyasi olan her kaygının üzerinde olduğunu ifade etti.

“HAYATA GEÇİRDİKLERİMİZİ HAYAL DAHİ EDEMEZLER”

Adana’da hayata geçirdiği projeleri karşı ittifakın adayının hayal dahi edemeyeceğini, Adana için hiç bir projeleri olmadığını belirterek “Hayali söylemlerle karşımıza aday oldular. HDP ile ittifaklarını gizleyerek nasıl halkı aldatıyorlarsa Adana’da işler iyi olacak, turizm yükselecek diyerek de halkımızı aldatmaya çalışıyorlar. Adana’da yaptıklarımızla varız, yapacaklarımızı da anlatmaya devam ediyoruz. İnanıyoruz ki aşağı Seyhan ve Yüreğir’i yenilemeden Adana’yı yenilemiş sayılmayız” diyerek Adana’nın ikinci beş yıllık süreçte Seyhan’ın güneyi ve Yüreğir başta olmak üzere dönüşüm odaklı yenilemeye açık bir kent haline geleceğini ifade etti.

Konuşmaların ardından Seçim İrtibat Bürolarının kurdeleleri kesilerek açılışlar gerçekleştirildi.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 18:26

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2