Demirtaş, öğrencileri plaketle ödüllendirdi

Milli Eğitim Bakanlığı Din İşleri Genel Müdürlüğü'nce düzenlenen "Kur-an'ı Kerim'i Güzel Okuma" ve "Hafızlık" yarışmasında birinci olan öğrencilere plaketleri, Adana Valisi Mahmut Demirtaş'ın eşi Beyhan Demirtaş tarafından verildi.

Demirtaş, öğrencileri  plaketle ödüllendirdi

ADANA(İLKHABER) - Milli Eğitim Bakanlığı Din İşleri Genel Müdürlüğü'nce düzenlenen "Kur-an'ı Kerim'i Güzel Okuma" ve "Hafızlık" yarışmasında birinci olan öğrencilere plaketleri, Adana Valisi Mahmut Demirtaş'ın eşi Beyhan Demirtaş tarafından verildi.

 

Beyhan Demirtaş'ın da katılımıyla Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler proje okulunda gerçekleştirilen ve iki kategoride 24 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen yarışmada, Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Öğrencisi Senanur Aktaş "Hafızlık" yarışmasında, aynı okulun öğrencisi Eymen Nur Sönmez de "Kur-an'ı Kerim'i Güzel Okuma" yarışmasında birinci oldu.

 

Yarışma sonunda birinci olan öğrencilere plaketlerini veren Vali Mahmut Demirtaş'ın eşi Beyhan Demirtaş, öğrencileri,  öğretmenlerini ve velilerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

 

Yarışma, plaket töreninin ardından hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu. 

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 15:35

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2