banner6

Demirtaş, Yaşlılar Haftası Türk Müziği Konseri’ne katıldı

Demirtaş, Yaşlılar Haftası Türk Müziği Konseri’ne katıldı

ADANA (İKHABER) - Vali Mahmut Demirtaş’ın eşi Beyhan Demirtaş, Seyhan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerinin Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin katkılarıyla hazırladığı “Yaşlılar Haftası Türk Müziği Konseri”ne katıldı.

Çukurova Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikte Hanımefendi Beyhan Demirtaş, huzurevi sakinlerinin müzik keyfine ortak oldu.

Şiir dinletilerinin de yer aldığı etkinlikte kısa bir değerlendirmede bulunan Hanımefendi Beyhan Demirtaş, gerek bilgi birikimi gerekse tecrübeleriyle toplumumuzun en önemli değerlerinden olan büyüklerin sadece bir hafta değil her zaman hatırlanması, gönüllerinin hoş edilerek hayır dualarının alınması gerektiğini vurguladı.

Geçmiş ile gelecek arasında adeta köprü kuran yaşlılarımızın sosyal hayatta daha fazla yer almalarını sağlamak amacıyla yapılan çalışmalara her zaman destek olduklarını dile getiren Hanımefendi Beyhan Demirtaş, “Yaşlılar Haftası Türk Müziği Konseri”nin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettiğini belirtti.

Oldukça neşeli anların yaşandığı etkinlik, hep birlikte söylenen şarkıların ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 10:55

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42