Demirtaş’a brifing

Adana Vali Mahmut Demirtaş, görevine yeni başlamasından dolayı yoğun bir şekilde gerçekleştirilen ‘hayırlı olsun’ ziyaretlerinin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerini makamında kabul ederek, kentin genel durumu ve kurumlarca yapılan çalışmalar hakkında bilgi almayı sürdürüyor.

Demirtaş’a brifing

ADANA (İLKHABER) – Vali Demirtaş bu kapsamda DSİ 6. Bölge Müdürü Mevlüt Aydın, Orman ve Su İşleri 7. Bölge Müdürü Etem Boz, Meteoroloji 6. Bölge Müdürü Ahmet Kocaman ve Orman Bölge Müdürü İsmet Erol’dan brifing aldı.

Kamu Hizmetlerinde Titiz Olunmalı

DSİ 6. Bölge Müdürü Mevlüt Aydın, Orman ve Su İşleri 7. Bölge Müdürü Etem Boz, Meteoroloji 6. Bölge Müdürü Ahmet Kocaman ve Orman Bölge Müdürü İsmet Erol ziyaretleri sırasında kurumlarınca yapılan çalışmalar ve yatırım programları hakkında Vali Demirtaş’a ayrıntılı bilgiler verdi.  DSİ, Orman ve Su İşleri, Meteoroloji ve Orman Bölge müdürlerinin açıklamalarını dikkatle dinleyen Vali Mahmut Demirtaş, kamu kurum ve kuruluşlarınca yürütülen tüm çalışmalarda azami titizlik ve hassasiyet gösterilmesinin önemine vurgu yaptı.

 

Yangın ve Boğulmaların Önlenmesinde

Herkes Azami Hassasiyet Göstermeli

Bölge Müdürlerini kabulünde, kentin her açıdan gelişip kalkınması, kamu ve özel sektör yatırımlarıyla buluşturulması, iş dünyası ile vatandaşların talep ve beklentilerinin yerine getirilmesi noktasında, tüm kamu görevlileri ile birlikte ellerinden gelen çabayı göstereceklerini vurgulayan Vali Demirtaş, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerinin de bu konuda inisiyatif almaları gerektiğini ifade etti.

Konuşmasında, aşırı sıcakların hissedildiği yaz mevsimi itibari ile özellikle orman yangınları ve boğulma olaylarının önlenmesi konusunda, hem vatandaşların hem de ilgili kurumların tüm önlemleri alıp, azami dikkat göstermeleri gerektiğini kaydeden Vali Mahmut Demirtaş, Bölge Müdürleri nezdinde tüm kamu çalışanlarına, görevlerinde başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2016, 17:19

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2