Demirtaş’tan taziye ziyaretleri

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Şehit Uzman Jandarma Çavuş Bilal Ekinci ve Taksi Şoförü Yaşar Özgan’ın Yakınlarına Taziye Ziyaretinde Bulundu.

Demirtaş’tan taziye ziyaretleri

ADANA(İLKHABER) – Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Şehit Uzman Jandarma Çavuş Bilal Ekinci ve Taksi Şoförü Yaşar Özgan’ın Yakınlarına Taziye Ziyaretinde Bulundu.

Şehit Uzman Jandarma Çavuş Bilal Ekinci İçin Mevlid-i Şerif Düzenlendi

Vali Mahmut Demirtaş, ilk olarak Çorum'da askeri araçla yolcu minibüsünün çarpışması sonucu Şehit olan Uzman Jandarma Çavuş Bilal Ekinci için düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı.

Seyhan İlçesi Mithatpaşa Mahallesi’nde bulunan babaevinde düzenlenen mevlite Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu, kamu kuruluşu temsilcileri ve şehidin yakınları katıldı.

Okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan duaların ardından burada açıklamada bulunan Vali Demirtaş, vatanın birliği ve bütünlüğü uğrunda canlarını veren şehitlere minnet borçlu olduklarını vurgulayarak, “Şehitlerimizin emaneti olan yakınları devletimizin ve milletimizin baş tacıdır. Daima şehitlerimizin yakınlarının emrinde ve hizmetindeyiz” dedi.

Mevlid-i Şerif, Vali Demirtaş ve diğer katılımcıların Şehit Uzman Jandarma Çavuş Bilal Ekinci’ye Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı temennileri ile son buldu.

ÖZGAN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

Vali Mahmut Demirtaş, daha sonra geçtiğimiz günlerde acı bir şekilde hayatını kaybeden Taksi Şoförü Yaşar Özgan’ın ailesine ziyaret ederek taziye ziyaretinde bulundu.

Seyhan ilçesi Fevzipaşa Mahallesi’nde ikamet eden Özgan ailesi ile görüşerek acılarına ortak olan Vali Demirtaş, Taksi Şoförü Yaşar Özgan’a Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına ise başsağlığı ve sabır temennisinde bulundu.

Okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan duaların ardından taziye ziyareti son buldu.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2018, 15:12

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2