banner6

DenizBank’tan emekliye 450 TL kazanç fırsatı

DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özak, DenizBank ailesinin, yıllarca çalışmış, üretmiş ve Türkiye’nin yarınlarının inşasında önemli rol oynayan emeklilerin hayatını Deniz’de güzel kılmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

DenizBank’tan emekliye 450 TL kazanç fırsatı

DenizBank’tan emekliye 450 TL kazanç fırsatı

ADANA(İLKHABER) – DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özak, DenizBank ailesinin, yıllarca çalışmış, üretmiş ve Türkiye’nin yarınlarının inşasında önemli rol oynayan emeklilerin hayatını Deniz’de güzel kılmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. Özak,  emeklilerin maaşlarını 3 yıl boyunca DenizBank’tan almaları koşuluyla kendilerine 450 TL’ye varan nakit kazanç kazanma fırsatı sunduklarını ifade etti. 
Türkiye’de bugün 12 milyona yakın emeklinin bulunduğunu kaydeden Özak, yaptıkları protokol ile emeklilere daha güzel bir yaşam sunduklarını belirerek, şunları söyledi:
“Emeklilere verilen değerin ülkelerin gelişmişlik düzeyinin önemli göstergelerinden biri olduğunu düşünüyoruz. DenizBank ailesi olarak amacımız, emeklilerimizin finansal ihtiyaçlarına özel çözümler üretmenin yanında sosyal hayatlarına da dokunmak ve bu güzel dönemlerini daha keyifli ve dinamik geçirmelerini sağlamak.
İmzaladığımız protokol kapsamında, emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma sözü veren emeklilerimiz 450 TL’ye varan nakit kazanma fırsatı yakalıyor.
Üstelik emekli tanıdıklarını bankamıza yönlendiren tüm müşterilerimize yönlendirdikleri her emekli için 100 TL nakit hediye ediyoruz.
Kampanyalarımızın yanı sıra emeklilerimiz birçok bankacılık hizmetinde de ayrıcalıklı. Türkiye’deki 704 şubemizden öncelikli hizmet alabilen emeklilerimiz, 5 bini  aşkın DenizBank ve PTT ATM’sinden ayrıca yurtdışında ki tüm banka ATM’lerinden ücretsiz para çekme işlemi yapabiliyor. Şubelerimizde sıra beklemeden işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyorlar. İhtiyaç, Taşıt ve Konut kredilerinde indirimli faiz oranları, başka bankalardaki kredi borçları için özel taksit ve vade avantajlarından faydalanıyor, uzun yıllar çalışıp biriktirdikleri birikimlerine özel mevduat faiz oranı ile daha fazla değer katabiliyorlar.  Ayrıca marka işbirliklerimiz ile emeklilerimiz birçok indirim kampanyasından faydalanabiliyor.
Diğer yandan Türkiye’de sadece emeklilerimize özel tasarlanmış ilk kredi kartı olan Emekli Bonus ile emeklilerimize özel birçok ayrıcalık sunuyoruz. Emeklilerimiz alışverişlerini taksitlendirebiliyor, yapılan harcamalardan bonus kazanabiliyor.
Anlaşmalı üye işyerlerinden indirimli alışveriş yapan emeklilerimiz elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturalarına dönemsel kampanyalarla indirim kazanabiliyor. Eczane, market vb. harcamalarında indirim fırsatları ile tesisat arıza, çilingir, cam kırılması gibi durumlarda da birçok avantajlı hizmetten faydalanabiliyorlar.
Bundan sonra da emekli müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip etmeye devam edecek ve emeklilerimizin beklentilerinin ötesinde hizmet vererek örnek gösterilen bir banka olmayı sürdüreceğiz. Emeklilerimize “Hürmetlerimizle” yaklaşımını benimseyen bir banka olarak büyüklerimizin hayatını Deniz’de güzel kılmak, ilk arzumuz.”

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2017, 16:16

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER