banner6

​​​​​​​Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği ödüle layık görüldü

2021 Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi Gecesi’nde 2021’in en iyi STK’larına ödülleri verildi

​​​​​​​Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat  Derneği ödüle layık görüldü

HABER MERKEZİ-Kurulduğu günden bu yana hızını kesmeden çalışmalarını sürdüren, aralarına  her gün yenilerini kattığı dev kadrosuyla hayır işlerine imza atan Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği ödüle layık görüldü.  

2021 Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi Gecesi’nde 2021’in En İyi STK’ları ödülleri dağıtıldı.  Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği Başkanı Fuat Bodur ve Yönetim Kuruluna, 2021 Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi  Gecesi’nde 2021’in En İyi STK’sı ödülü verildi. Tarabya Vilayetler Evi’nde yapılan Zirve’de ödülü Yönetim Kurulu Adına Genel Başkan A. Fuat Bodur aldı.

Kendilerini bu ödülü layık görenlere teşekkürlerini sunan Bodur, “Çalışmalarımızın, emeğimizin takdir görmesi bizi çok mutlu etti. Bize bu ödülü layık gören tüm arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Bu ödül bizim motivasyonumuzu daha da artıracaktır. Ayrıca bizimle birlikte emek veren derneğimizin tüm Yönetim Kurulu Üyelerine, Genel Başkan Yardımcılarımıza ve Şube Başkanlarımıza da değerli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizindir. Bu ödülü hepimizin adına alıyorum” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER