banner6

Dünya lideri Jeunesse Global Türkiye’yi de liderliğe taşıdı

Gençliği geliştirici devrim yaratan ürünleriyle 6 yılda 6 kıtaya yayıldı

Dünya lideri Jeunesse Global Türkiye’yi de liderliğe taşıdı

 Cilt bakımından gıda takviyelerine, kilo yönetiminden genç görünüm sistemine kadar geniş bir yelpazedeki inovatif ürünleriyle bugün 141 ülkede yer alan Jeunesse Global, Türkiye pazarına da çok iddialı girdi. Jeunesse Global’in faaliyet gösterdiği 141 ülke arasında Şubat-Mart döneminde en hızlı büyüyen ülke Türkiye oldu. Jeunesse Global, bu kez Adanalılarla buluştu. Biz de Jeunesse Türkiye'de Yönetici-Eğitmen Ebru Adıgüzel’le konuştuk.

 

Sizi biraz tanıyabilir miyiz?

Aslen Eskişehirliyim ve Selanik göçmeniyiz. Okul hayatım Ankara’da geçti. Eşim İzmirli. İzmir’de yaşıyoruz ama işim gereği tüm şehirler bir uçak mesafesi kadar yakın. Çok güzel bir aileye sahibim.  İş hayatında  ve bürokrasi çevresinde çok başarılı olan bir babanın kızıyım. Ailece dürüst, çalışkan bir çizgiye sahibiz. Ben satış ve pazarlama konusunda yurt içi ve yurt dışında eğitimler aldım. Amerikan, İngiliz ve masonlarla, yabancı firmalarla çalıştım. GN koordinatörlük ve satış pazarlama müdürlüğü, aynı zamanda da eğitmenliği yapıyorum. 5 kere dünya şampiyonu oldum.  İlk çalıştığım Amerikan firmasında aynı zamanda stratejik satış uzmanıydım. Bu ne damak? Türkiye pazarında herhangi bir ürünle piyasaya girmek isteyen firmalara ürünün piyasada nasıl pazarlanacağı, ürün demosu ve satış pazarlama ağının kurulumuyla ilgili proje yazıyorum. İnsanlara yenilikleri aktarmayı ve firmaları başarıya taşımayı, insan yetiştirmeyi , bilgi birikimimi aktarmayı çok seviyorum. Jeunesse Türkiye’de çok doğru bir adres. Herşey şeffaf ve yasal. Çok profesyonel bir ekiple çalışıyor. Adana’da da bu konuda çok girişimci kadın var ve farkındalık yaratmayı seviyorlar. Bu nedenle benim için de şirket için de Adana çok önemli bir kent. Adana’da çok güzel işler yapmaya başladık.  Tüm enerjimizle Adana’yı İstanbul, Ankara, İzmir’le yarışır hale getirip Gaziantep’le Mersin’i de aramıza alıp birinci sıraya taşımayı hedefliyoruz. Adana’daki tüm kadınların, vakıfların, genç girişimcilerin, iş kadınlarının desteğine ihtiyacım var. Doğru şehirde doğru insanlarlayız. Adanalılara iş istihdamı sağlamak ve destek olmak en büyük amacım.

.

Jeunesse Global nasıl kuruldu? “En hızlı büyüyen doğrudan satış” ünvanını almayı nasıl başardı?

Uzun ömrü temsil eden ‘9’ rakamından ilham alarak, 29 Eylül 2009’da saat 09.00’da global marka olma hedefiyle kurulan Jeunesse Global, sadece 6 yıl gibi kısa sürede cirosunu 1,1 milyar dolara taşıdı. Cilt bakımı, gıda takviyeleri, kilo yönetimi, genç görünüm sistemi gibi alanlarda geliştirdiği inovatif ürünleriyle ve oluşturduğu global platformuyla çığır açan Jeunesse Global, bugün 6 kıtada, 141 ülkede çok yoğun ilgi görüyor.

 

‘En Hızlı Büyüyen Doğrudan Satış’ unvanına sahip Jeunesse Global’in 2016 yılı global satış geliri 1,4 milyarı aştı. Başarısını 217 uluslararası ödülle taçlandıran Jeunesse Global, Direct Selling News 2016 Global 100 Raporu’na göre dünyanın en büyük 14. doğrudan satış şirketi, Inc. 500 (America’s Fastest-Growing–Private Companies) listesinde yer alan tek doğrudan satış şirketi oldu.

Uzman doktorların elinden çıkan kök hücre mucizesi var. Bunu biraz açabilir miyiz?

Jeunesse Global, uzman doktorlardan oluşan Bilimsel Danışma Kurulu ve Ürün Danışma Kurulunun Direktörü Dr. William Amzallag’ın yenilikçi yaşlanma karşıtı ürünlerin geliştirilmesini, formüle edilmesini ve test edilmesini destekliyor. Her kurul üyesi, dermatoloji, yaşlanma karşıtı, önleyici tıp ve yoğun bakım tıbbı alanlarında, Jeunesse’e eşsiz bir altyapı ve bilgi birikimi kazandırıyor. ABD’de üretilen özel ürünlerle dikkat çeken marka, kök hücre tedavisini kullandığı ürünlerle ayrışıyor. Gençlik kaynağı olan kök hücreler insan vücudunun onarıcı ve yenileceği yeteneği Jeunesse’nin özel karışımları hücreleri iyileşirken yaşlanma belirtilerini yavaşlatıyor. Sonuç olarak insanların arzuladığı daha sağlıklı, çok daha genç ve iyi görünen bir cilt sağlıyor.

 

Luminesce® Cilt Aydınlatıcı ile kusursuz parlaklık, kusursuz güzellik vaat ediyorsunuz. Ço iddialısınız.

Bu benzersiz aydınlatıcı jel, lekesiz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Nemlendirici formülü, cilt tonunu eşitlemeye yardımcı içeriklere sahiptir ve gözenek görünümünü iyileştirerek sağlıklı, aydınlık bir cilde sahip olmanıza destek olur. Bu son derece etkili jelle gözle görünür iyileşmeye tanık olacaksınız. 

Temel Faydaları nelerdir?

Koyu lekelerin, renk farklılıklarının görünümünü hafifletir ve cilt tonunu genel olarak düzgünleştirir.

Gözenek görünümünü azaltarak cilde pürüzsüzlük ve ışıltı verir.

Beyaz Koru Kulağı (TremellasFuciformis) mantarının özütü olan Gümüş Kulak, cildin aydınlık görünmesi ve nemlenmesine destek olur.

Yaşlanmaya meydan okuyan bir güzellik için esnek ve eşit görünümlü cilt tonuna ulaşılmasını sağlar.

Luminesce Cilt Aydınlatıcı’nın Farkı nedir?

 

Güneşe karşı hassasiyeti yoktur. Sert ve kurumaya yol açan kimyasallar içermez.

Soyulma yapmaz.

Hidrokinon içermez.

Tüm cilt tonları ve cilt tonları için uygundur.

Kurul sertifikalı dermatolog Dr. NathanNewman tarafından geliştirilen bu benzersiz formül Askorbil Glikozit, Niasinamid, Traneksamik Asit, Kandil Çiçeği özütü, TremellaFuciformis (Gümüş Kulak) Mantarı Özütü gibi dikkatle seçilmiş bileşenler içerir. Bu hafif, yağlandırmayan ve sinerjik formül gençlik ışıltısını arttırmaya yardımcı olarak, kusursuz güzellikte bir cilt görünümü dönüşümünü harekete geçirir.

Jeunesse Global, Resveratrol deposu Reserve ile yaz aylarına dinamizm katıyor

YAZIN ENERJİNİZİ ‘RESERVE’ İLE SAĞLAYIN

 

Jeunesse Global’in yenilikçi ürünü Reserve ile yaz mevsiminde de daima zinde olabilirsiniz. Cep boyutlarında tekli paketleri ile kolay taşınabilen Reserve, özel formüle edilmiş içeriğiyle size her an her ortamda destek sağlar.

Kendinize İyilik Yapın

Yaz aylarında devam eden iş temposunun yanında artan hava sıcaklıkları da vücudumuzu zorlayabilir. Bu stresli koşturmacının yanında vücudunuza kulak verip Reserve ile gerekli desteği sağlayabilirsiniz. Serbest radikallerin yol açtığı zarara karşı savunma oluşturmaya yardımcı olan güçlü antioksidanlar içeren süper meyvelerin benzersiz bileşiminden oluşan Reserve, gençlik dolu bir yaşam hissiyle yenilenmenize katkı sağlar. Resveratrol, bitki konsantreleri ve ekstratları içeren karışımıyla vücudunuzun enerjisini artırmaya yardımcı olan Reserve, egzotik meyve suları içeren doğal ve tatlı bir takviye edici gıdadır. Harika görünmenize ve hissetmenize yardımcı olurken vücudunuzu içten yeniler.                                                         

 

Elinizin Altındaki Enerji Kaynağı

İçeriğinde bulunan Resveratrol ile ayrışan Reserve, kompakt, kolay açılan ve taşınan paketiyle her zaman her yerde size yardımcı olur. Vücudunuzda yarattığı mucizevi lezzetiyle destekleyen Reserve, tam vücut sağlığı ve wellness için ihtiyaç duyduğunuz destekle beslenme programınızı takviye etmenin lezzetli ve pratik bir yoludur. Tadını doğadan alan tatlı meyve aroması, kesinlikle ilave şeker, yapay aroma, renklendirici veya tatlandırıcı içermez.

 

Özel formüle edilmiş içeriğinde Resveratrol, Tatlı Kara Kiraz, Yabanmersini, Concord Üzümü, Nar ve Açai Çileği, Aloe Vera, Üzüm Çekirdeği Ekstresi ve Yeşil Çay Ekstresi bulunan Reserve, potansiyel antioksidan etkisi veren eşsiz kırmızı, mavi ve mor renklerini antosiyanin içeriklerine borçludur.

www.ebruadiguzel.jeunesseglobal.com

www.ebruadiguzel33@gmail.com

Tel: 05324907348

 

 

 

Jeunesse Global Hakkında

 

Jeunesse Global markası 09.09.2009 tarihinde Randy Ray ve Wendy Lewis tarafından kurulmuştur. Global bir marka olma temeliyle kurulan marka sadece 6 yıl gibi kısa bir sürede cirosunu 1.1 Milyar dolara taşımıştır. İnsanların potansiyellerini açığa çıkarması ve birbirlerini güçlendirirken genç görünerek dünyaya pozitif etki etmesini misyonları olarak belirleyen Jeunesse, “Tek Takım, Tek Aile, Tek Jeunesse” olma sloganıyla ilerlemiştir. 2017 yılı için hedeflenen distribütör sayısı 50.000’dir.

Jeunesse Global ürünleri cilt bakımından gıda takviyelerine, kilo yönetiminden Jeunesse genç görünüm sistemine (içerisinde yer alan ürünler Cilt Bakımı, Makyaj, Kilo Yönetimi, Enerji İçeceği, Wellness) yenilikçi pek çok ürünü geniş bir yelpazede sunar.  Uzman doktorlardan oluşan Bilimsel Danışma Kurulu, yenilikçi yaşlanma karşıtı ürünlerin geliştirilmesini, formüle edilmesini ve test edilmesini destekler. Her kurul üyesi, dermatoloji, yaşlanma karşıtı, önleyici tıp ve yoğun bakım tıbbı alanlarında, Jeunesse’e eşsiz bir altyapı ve bilgi birikimi kazandırır. ABD’de üretilen özel ürünlerle, sektörün çok kazandıran ödül planı ve ürünlerin, yanı sıra eğitim ve desteğin paylaşıldığı son teknolojiye sahip global bir platform yaratacak teknik bilgiyle donatılan Jeunesse, çok dilli müşteri hizmetleri, arka ofis desteği ve global kayıt imkanı ile altı kıtada, 141 ülkede ve 32 tam operasyonlu ofisi ile büyümüştür.

 

Bugün dünyanın her köşesinden yüz binlerce insan Jeunesse’e katılarak, coğrafi sınırlardan, farklı dil veya kültürlerden bağımsız olan global bir aileyi oluşturmaktadır. Jeunesse Global, Direct Selling News 2016 Global 100 Raporuna göre dünyanın en büyük 14. Doğrudan Satış şirketidir. Jeunesse, ayrıca Inc. 500 (America’s Fastest-Growing – Private Companies) listesinde yer alan tek Doğrudan Satış Şirketi ve 6 yıl içerisinde 1 milyar dolara ulaşmış “En Hızlı Büyüyen Doğrudan Satış” şirketidir. 2016 Yılı global satış geliri 1.4 milyarın üzerinde olan marka, 217 uluslararası ödülle başarısını sergilemiştir. Türkiye pazarına Luminesce, Instantly Ageless, Reserve ürünleriyle giren marka 2017 yılında kendi bölgesinde birinci olmayı hedeflemektedir.

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2017, 14:27

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER