banner6

Emin ve Semiha muradına erdi

Adana’nın tanınmış ailelerinden Abdulkadir ve Nurulhude Arslan’ın yakışıklı oğulları Emin Arslan ile Ahmet ve Hülya Okuşlak ailelerin güzeller güzeli kızları Semiha Okuşlak düzenlenen mevlitli düğünle dünya evine girdi.

Emin ve Semiha muradına erdi

Emin ve Semiha muradına erdi

 

 

Baryam BULUT

ADANA (İLKHABER)-Adana’nın tanınmış ailelerinden Abdulkadir ve Nurulhude Arslan’ın yakışıklı oğulları Emin Arslan ile Ahmet ve Hülya Okuşlak ailelerin güzeller güzeli kızları Semiha Okuşlak düzenlenen mevlitli düğünle dünya evine girdi.

Emin Kağıtçılık İşletmecilerinden Emin Arslan gönlünün sultanını buldu. Arslan, gönlünü kaptırdığı Semiha Okuşlak ile kıyılan nikahla hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin düğün merasimi Adana’nın merkez Seyhan İlçesi’nde bulunan Elit Balo Salonu’nda gerçekleşti.

KENDİLERİNİ YALNIZ BIRAKMAYAN HERKESE TEŞEKÜR ETTİLER

Düğün törenlerinde genç çifti eş dost akrabalarının yanı sıra arkadaşları da yalnız bırakmadı. Mevlitli yapılan düğün merasiminde Mevlit okutulup dualar edildi. Genç çift kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerini sundu. Hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından düğün merasimi son buldu.

HALİL ARSLAN MUTLULUKLAR DİLEDİ

MARDAV kurucularından ve Arslan Güney Doğu Gazetecilik, Kağıtçılık, Matbaacılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve İlkhaber, Güney Hakimiyet ve İlkses Gazeteleri’nin sahibi Halil Arslan’da genç çifte mutluklar diledi. Arslan, “Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın” dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 17:55

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER