banner6

Emniyet Genel Müdürü  Aktaş Valiliği Ziyaret Etti

Emniyet Genel Müdürü   Aktaş Valiliği Ziyaret Etti

Adnan AVUKA

MARDİN(İLKHABER)-Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere  Mardin’e gelen Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, beraberindeki heyetle  Mardin  Valiliği’ni ziyaret etti.

Mardin  Valisi ve Büyükşehir Belediye başkanı Mustafa Yaman  tarafından karşılanan Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra Vali Yaman ile makamında bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede asayiş birim amirleri de hazır bulundu. 

Emniyet Genel Müdürü Aktaş ve beraberindeki heyetin  ağırlamaktan duydukları mutluluğu dile getiren Vali Yaman,  gerçekleştirilen toplantıda Barış Pınarı Harekatı kapsamında il genelinde alınan güvenlik tedbirlerini ve asayiş uygulamalarını istişare ettiklerini belirterek Genel Müdür Aktaş’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti. 

Genel Müdür Aktaş da huzur ve güven şehri Mardin’de bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, Vali Yaman’na ’ teşekkür etti.

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ve beraberindekiler, teşkilat birimlerinde değerlendirmeler yapmak üzere Valilikten ayrıldı. 

                              ŞAHİNDEN GENEL MÜDÜRE MİDYAT DAVETİ

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş’ın Mardin’e gelişinde kendisine eşlik eden Midyat Belediyesi Başkanı Veysi Şahin Aktaş’ı Midyat’a da gelmesi için davet etti. Dinlerin ve dillerin şehri kadim memleket olan Midyat ilçesinde Emniyet Genel Müdürü’nü ağırlamaktan Midyat halkı olarak şeref duyacaklarını belirtti.

     

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42