banner6

Erdemli Belediyesi'nin okullara desteği sürüyor

Erdemli Belediyesi'nin  okullara desteği sürüyor

 MERSİN (İHA) - Erdemli Belediyesi, Tömük Hacı Recep Yaşa İmam Hatip  Ortaokulunun çatı ve abdesthane yapımı ile çevre düzenlemesini gerçekleştirdi.  

  Belediyeden yapılan açıklamaya göre, talepler doğrultusunda okullara, camilere ve  sağlık kurumlarına yönelik yürütülen boya-badana, çevre düzenlemesi ve tadilat  hizmetleri ara vermeden devam ediyor. Özellikle eğitim kurumlarına verdiği  desteklerle, velilerden ve öğretmenlerden takdir toplayan Erdemli Belediyesi, Tömük  Hacı Recep Yaşa İmam Hatip Ortaokulunun çatı ve abdesthane yapımını  gerçekleştirdi.

  Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin  vatanımıza hayırlı bireyler olarak hizmet edebilmesi için hiç şüphesiz ki, aldıkları  eğitim çok önemli. Kaliteli bir eğitimin de bizlerin sorumluluklarını yerine getirmesi ile  mümkün olabileceğinin farkındayız. Bu sebeple ilçemizde bulunan okullara, sağlık  kurumlarına ve camilere destek olarak, eğitim kurumlarımızın boya-badana, temizlik,  çevre düzenlemesi gibi ihtiyaçlarını karşılamaktayız" dedi.

                                         

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42