banner6

Erdoğan kardeşlerden şehitler adına mevlit

Kızıltepe ilçesine bağlı Gökçe beldesinde faaliyet gösteren As Gökçe. Ltd. Şirketinin sahibi Hasan, Farihe ve Musa Akdoğan isimli kişiler, 15Temmuz’da FETÖ terör örgütünün başlattığı isyanı bastırmak için şehit düşen asker, polis ve vatandaşlar için mevlit okuttu, ardından da demokrasi nöbetine çıkan vatandaşlara yemek ikramında bulundu.

Erdoğan kardeşlerden şehitler adına mevlit

Adnan AVUKA

MARDİN (İLKHABER) - Mevlit  törenine Mardin AK Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ile Bağımsız eski Milletvekili babası Süleyman Bölünmez, AK Parti Mardin İl Başkanı M. Ali Dündar, bölge halkı ve birçok aşiret lideri ile vatandaşlar katıldı.

Akdoğan ailesi adına bir açıklama yapan Hasan Akdoğan, şunları söyledi:

” Allah bir daha böyle bir felaketi ülkemize nasip etmesin. FETÖ denilen teröristi ve ona destek olan hainler, kahpece ve  TBMM’yi bombalayan, insanlarımızı göz göre göre şehit eden bu şerefsizler devletin kanunları pençesinden kurtulmayacaklardır. Allah onların belalarını versin. Ülkemizden ne istiyorlar? Türk halkı olarak ne çabuk unuttuk bir kilo yağı karneyle aldığımızı, bir şişe gaz yağını alabilmek için saatlerce sıra bekledik. Ülkemiz her konumda gelişti diye bunları baltalamaya hiç kimsenin ne hakkı vardır ve ne de güçleri olacaktır.”

“ERDOĞAN’A MARDİN’DEN SELAM OLSUN”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a da basın yoluyla selam yollayan Erdoğan,” Ey usta sen rahat ol. Biz Türk halkı Mardin olarak arkanızdayız. Hiç merak etme bu halk, bu ülkeye hizmet edenleri tarih boyunca unutmamıştır. Unutmayacak.” şeklinde sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2016, 15:18

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER