Ev yıkıldı deprem sandılar

Adana'da yol yapımı nedeniyle yaklaşık 10 yıl önce boşaltılan ancak bir türlü yıkılmayan bina, gece yarısı kendi kendine yıkıldı.

Ev yıkıldı deprem sandılar

ADANA (İHA) - Adana'da yol yapımı nedeniyle yaklaşık 10 yıl önce boşaltılan ancak bir türlü yıkılmayan bina, gece yarısı kendi kendine yıkıldı.

  Seyhan ilçesine bağlı Narlıca Mahallesi Ray Sokak'ta bulunan evler bundan 10 yıl önce Mustafa Kemal Paşa Bulvarının devamının yapılması için belediye tarafından istimlak edilerek yıkılmaya başlandı. Ancak birçok ev yıkılırken bazı boşaltılan evler bir türlü yıkılmadı. Bu evlerde özellikle gündüz atık kağıt toplayan ya da uyuşturucu kullanan şahıslar yaşamaya başladı. Bazı çocukların da gündüz bu evlerde oynadığı görülüyordu. Önceki gece bu evlerden biri büyük bir gürültüyle kendiliğinden yıkıldı. Deprem olduğunu zanneden komşular dışarı baktığında gece olduğu için bir şey göremedi. Ancak sabah kalktıklarında yan taraftaki evin yıkıldığını görünce polise haber verdiler. Olay yerine gelen polis önce  yıkılan binada kimse olup olmadığını kontrol etti. Ancak binada kimsenin olmadığı anlaşıldı. 

  Mahallede boşaltılan ancak yıkılması gereken birçok bina bulunuyor.

                                         

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2