banner6

“Geleceğe yaşanabilir dünya bırakmak insanlığın ortak sorumluluğudur”

Vali Elban  geri dönüşüm fabrikasını ziyaret etti

“Geleceğe yaşanabilir dünya bırakmak  insanlığın ortak sorumluluğudur”

Adana Valisi Süleyman Elban, Yılmaz Elyaf geri dönüşüm fabrikasını ziyaret ederek firma sahibi Remzi Kar’dan yapılan geri dönüşüm faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı. Geleceğe daha yaşanabilir bir dünya bırakmanın tüm dünya insanlarının ortak sorumluluğu olduğunu vurgulayan Vali Elban, “Geleceğimizi korumanın en önemli yolu da geri dönüşümden geçmektedir” dedi.

ADANA(İLKHABER)- Adana Valisi Süleyman Elban, Yılmaz Elyaf geri dönüşüm fabrikasını ziyaret ederek firma sahibi Remzi Kar’dan yapılan geri dönüşüm faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı.

Tesiste incelemelerde bulunan Vali Elban, burada yaptığı açıklamada geri dönüşümün önemine vurgu yaptı.

Geleceğe daha yaşanabilir bir dünya bırakmanın tüm dünya insanlarının ortak sorumluluğu olduğunu vurgulayan Vali Elban, “Geleceğimizi korumanın en önemli yolu da geri dönüşümden geçmektedir. Geri dönüşüm yöntemi; üretimdeki işlem sayısını azaltarak enerji tasarrufu sağlar, doğal kaynakların kullanılmasını azaltır, yeni iş imkânı yaratır ve ham madde maliyetini azaltarak ülkemizin gelişimine katkıda bulunur. Bu anlamda ilimizde önemli çalışmalar gerçekleştiren firmamıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından Vali Elban’ın inceleme ziyareti sona erdi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42