banner6

GEV Bahar şenliğinde 5 bin kişiyi buluşturacak

GEV Bahar şenliğinde  5 bin kişiyi buluşturacak

ADANA (İLKHABER) – Adana'da Güney Eğitim Vakfı (GEV) 17'nci Geleneksel 'Bahar Şenliği'nde eğitime destek veren hayırseverleri ve vakıf üyelerini buluşturacak.

28 Nisan'da Atlı Spor Kulübü'nde gerçekleştirilecek olan GEV Geleneksel Bahar Şenliği'nde burs veren hayırseverler, vakıf üyeleri, burs alan gençler ve ailelerle birlikte 5 bin kişi katılacak.

Vakfın kuruluş amacının maddi durumu zayıf olan üniversiteli öğrencilere burs sağlayarak eğitim hayatlarına destek olmak olduğunu ifade eden GEV Yönetim Kurulu Üyesi Cahit İncefikir, "Etkinliklerimizin ana amacı burs verdiğimiz öğrenci sayımızı artırmak ve vakfa gelir sağlamak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da aylar öncesinden büyük bir özveriyle bu önemli güne hazırlanıyoruz. Kabul edersiniz ki geçtiğimiz yıl katılımın zirve yaptığı, yaklaşık 5 bin kişinin gün boyunca alanımızı ziyaret ettiği bir organizasyonun sorumluluğu büyük oluyor. Yönetim kurulumuzun tüm üyeleri, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve vakfımızın vefakâr çalışanları olağanüstü bir çabayla bu büyük gün için geri saymaya başladı. Birbirinden eğlenceli etkinlikler, rengarenk ürünlerle dolu stantlar, konserler, müzik dinletileri, kostüm şovları ve daha bir çok aktivite ile dolu dolu bir günden geriye ise alandan mutlu ayrılan binlerce kişi ve eğitimlerine destek verdiğimiz gençlerin mutlulukları kalıyor" dedi.

28 Nisan'da Atlı Spor Kulübü'nde sabah erken saatlerde başlayacak olan bahar şenliği gün batımına kadar devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 11:22

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42