banner6

Gündoğan: Adana için tam destek

Gündoğan: Adana için tam destek

BAYRAM BULUT

ADANA (İLKHABER)-Adana Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Sözcüsü Vedat Gündoğan, “Hem meclisin çalışmasında hem de kamuoyuna yapılacak bütün yatırımlarda, sadece başkan için değil, Adana için destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı 6. Olağan Meclis toplantısı ve ASKİ Genel Kurulu’nun 2. oturumları gerçekleşti. 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar Başkanlığı’nda gerçekleşen Adana Büyükşehir Belediye Meclisi açılış yoklamasının ardından başladı. Gündem dışı söz alan olmayınca gündem maddelerine kaldığı yerden devam edildi. Gündemde yer alan 2 gündem maddesi oylanarak ilgili karara bağlandı.  

Meclis oturumunun kapatılmasının ardından ASKİ Genel Kurulu toplantısına geçildi. Burada da gündem dışı söz alan olmayınca tek gündem maddesi oylamaya sunuldu. Madde oy birliğiyle kabul edildi. 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, kararları imzalarken, Cumhur İttifakı Grubuna karşı, “İşleri güçleri sıkmak ya. Büyükşehir Belediyesini çalıştırmamak için Ozan ne gerekiyorsa yapıyor.” demesi üzerine söz alan AK Parti Grup Sözcüsü Vedat Gündoğan,  Karalar’ın sözlerinin 1 ay boyunca gündem olduğunu ve bu cevap vermek istediğini belirterek, “Değerli arkadaşlar şimdi başkan bu cümleyi söyledikten sonra siz şöyle düşünüyorsunuz ve bu 1 ay boyunca Adana gündeminde oluyor. Doğru olan şudur. Biz Cumhur İttifakı’nın her bir bireyi Adana’nın vicdanı gibi çalışacağımızı söyledik. Büyükşehir belediyesinin tamamına katkımız büyük. Hem meclisin çalışmasında hem de kamuoyuna yapılacak bütün yatırımlarda, sadece başkan için değil, Adana için destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Bunun üzerini Başkan Karalar, “Çok teşekkür ediyorum. Bu son cümlenizi de önemsediğimi belirtmek istiyorum. Unutmayın bunu.”  ifadelerini kullanarak Gündoğan’a cevap verdi. Oturumların bu gün saat 14:30’da yapılması kararlaştırarak oturum kapatıldı.  

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42