banner8

Gündoğdu’da mezuniyet sevinci

Gündoğdu’da mezuniyet sevinci

ADANA(İLKHABER)-Adana Gündoğdu Koleji (AGK) 4-A sınıfı öğrencileri düzenlenen mezuniyet gecesinde ilkokulu bitirip ortaokula başlayacak olmanın heyecanını yaşadı.

Ailelerinin alkışları arasında tören alanına gelen öğrenciler prens ve prensesler kadar şıktı. Vals ile dansa başlayan öğrenciler, daha sonra çeşitli yörelerimize ait halk dansları ile ayakta alkışlandı.

GÜLAY AKÇAM AĞLATTI
AGK 4-A sınıf öğretmeni Gülay Akçam, bu yıl meslekteki 50.yılının dolduğunu ve son mezunlarını verdiğini anlatarak duygu yüklü konuşmasında, “Hep Atatürkçü, ülkesini, ailesini, doğayı ve canlıları seven bir nesil yetiştirmek istedim ve bunda da başarılı olduğuma inanıyorum. Bu konuda bana hep destek olan kıymetli öğrencilerime ve değerli velilerime teşekkür ederim. Hala mezun ettiğim yüzlerce öğrencim sosyal medyadan beni buluyor ve hasret gideriyoruz. 4 yıl boyunca sizlerle birlikte oldum ve ben mesleği bırakırken sizler ortaokullu oluyorsunuz. Şansınız, bahtınız hep açın olsun çocuklarım” dedi. Öğrenciler 4 yıl birlikte oldukları ve kendilerini hayata hazırlayan öğretmenlerinin duygusal konuşması karşısında gözyaşlarını tutamazken veliler ise Gülay Akçam Öğretmeni ayakta alkışladılar.
 

PASTA KESTİLER

Muhteşem mezuniyet gecesi, cüppe ve keplerin giyilip mezuniyet pastasının kesilmesi ve hep birlikte objektiflere verilen poz, danslar ve coşkuyla söylenen İzmir Marşı ile son buldu. 

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 13:12

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner11

banner2