banner6

Hekimler bahar kahvaltısında buluştu

Hekimler bahar  kahvaltısında buluştu

ADANA(İLKHABER)-Hekim ve sağlık çalışanlarına şiddetin artarak sürdüğünü, saldırıların tükenmediğini söyleyen Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Ahmet Hilal, psikolojik ve sözel şiddetten bir parça uzaklaşabilmek için meslektaş ve ailelerini bahar kahvaltısında bir araya getirerek nefes almak istediklerini belirtti.

 

GÜZEL BİR GÜN GEÇİRDİK

Adana Park House’da gerçekleştirilen bahar kahvaltısına ilişkin açıklama yapan Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Ahmet Hilal, “Bu kahvaltıyı düzenlemedeki amacımız, 14 Mart Haftasında meslektaşlarımız ile birlikte güzel bir gün geçirmek, birlikteliğin tadını çıkarmaktı. Bu hafta içinde bir çok etkinlik yaptık. Geleceğimize yön veren duayen meslektaşlarımıza plaketlerini verdik. Müzik dinletisi sunduk. Hekim örgütlenmesini ve ekonomik krizin sağlığa etkisi tartıştık. Yorgunluğumuzu bahar günü açık havada yaptığımız bu etkinlikle biraz attık. Meslektaşlarımız, eşler ve çocukları birbiriyle kaynaştı. Etkinliklerimize katılan tüm meslektaşlarıma bununla birlikte kahvaltımıza katılarak kitaplarını imzalayan ve söyleşi ile bu güzel günü zenginleştiren  Prof. Dr. Özdemir Aktan ve Dr. Ali Özyurt’a çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Viyolonsel Çello’su ile Doruk Vijdan, Kemanı ile Kerem Can Teomete, çaldıkları eserlerle etkinliğe renk kattığı bahar kahvaltısında meze yarışması ve çekişmeli geçen tavla turnuvası yerini aldı. Dereceye girenler ödüllendirildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 14:27

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER