banner6

Hoş karşılamam

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, ziyaretine gelen MHP Adana İl Başkanı Duran’a yeni kurulacak partiyle ilgili düşüncelerini aktardı:

Hoş karşılamam

Hoş karşılamam

 

ADANA(İLKHABER) - Miliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Sertan Duran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana  Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret etti

Ziyaret esnasında konuşan Başkan Sözlü, “Adana’ya hizmet ederken tarafsızım ancak  siyasi olarak Milliyetçi Hareket Partisi ile nikahlı bir belediye başkanıyım” dedi

“YOLUMUZ DA YOL BAŞÇIMIZ DA BİR”

Miliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Sertan Duran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana  Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret etti . Ziyaret esnasında konuşan Başkan Sözlü, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin il,ilçe yönetimlerinde değişiklikler yaşanabilir ancak aslında yapıya bakıldığında birlikte mücadele ettiğimiz, aynı hedefe koştuğumuz arkadaşlarla yine birlikte yürüyoruz.Yolumuz da yol başçımız da bir” dedi.

“HİZMETTE TARAFSIZ, MHP İLE NİKAHLIYIM

Dört dönemdir Milliyetçi Hareket Partisi’nin belediye başkanı olmaktan duyduğu gururu ifade eden Başkan Sözlü, “Hizmette tarafsız bir belediye başkanıyım ancak Milliyetçi Hareket Partisi ile nikahlıyım. Adana genelinde milyonlarca insana hizmet ederken tarafsız davranışım bu bağı koparmaz” dedi.

“MHP’DEN TEK YAPRAK BİLE KOPMAZ”

Son zamanlarda Türkiye gündeminde MHP muhaliflerinin parti kuracağına dair söylentiler olduğuna değinen Başkan Sözlü, “MHP’den kopacak bir tek yaprak yoktur. Farklı arayış içinde olanları hoş karşılamaz, farklı arayış içinde de olmayız. Milliyetçi Hareket Partisi’nin bekçiliği varsa buna da talibim, bu harekete uzaktan dua etmeye de, kovulsak da ona hizmet etmeye de hazırım” dedi.

“HÜSEYİN SÖZLÜ İLE GURUR DUYUYORUZ”

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran ise “Biz büyük bir aileyiz. MHP’ye Türk Milleti’nin ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin her zaman ihtiyacı olmuştur. Tembellik şansımız yok, yorulmadan çalışacak sancağı daha yukarıya taşıyacağız. Biz Hüseyin Sözlü'yle gurur duyuyoruz. İnanıyoruz ki Milliyetçi Ülkücü Hareket Adana’da daha büyük başarılara imza atacak. Adana'da 2014'te 8 ilçe belediyesi ve büyükşehir belediyesine üç hilali onurla diktik; hedefimiz sancağı daha yukarıya taşımak” dedi.

"MHP TÜRKİYE'NİN SİGORTASI"

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Türk Milleti'nin geleceği, devletin bekası noktasında her zaman için Türkiye'nin ve Türk Milleti'nin sigortası olduğunu ifade eden MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, "Kim hangi kapıya giderse gitsin, kim nerede hangi menfaat arayışına girerse girsin; biz buradayız ve mükafatının çile ve meşakkat olduğu bu kutlu yolda yorulmadan yürümeye, Milliyetçi Türkiye'nin inşasına katkı sunmaya devam edeceğiz" dedi.

Ziyaret sonunda MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, Başkan Sözlü’ye üç hilal tablosu takdim ederken Başkan Sözlü de Duran’a el dokuması kilim ve Türklerin düştüğü her dar boğazdan kurtuluşunu simgeleyen Bozkurt heykeli hediye etti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2017, 18:02

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER