banner6

İş adamlarından 'Darbeye Hayır, Erdoğan'a Destek'

Adana’da bir grup iş adamı 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişini protesto ederken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek verdiler.

İş adamlarından 'Darbeye Hayır, Erdoğan'a Destek'

İş adamlarından 'Darbeye Hayır, Erdoğan'a Destek'

 

 

ADANA (İLKHABER)--  Adana’da bir grup iş adamı 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişini protesto ederken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek verdiler.

İş adamları  Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi bir grup asker tarafından yapılan darbe girişimine sert bir dille tepki gösterdi. 

15 Temmuz akşamı İstanbul Basın Ekspres yolu Güneşli kavşağı üzerinde yaşanan olaylar sırasında ve halkın üzerine giden tankları durdurmak için canını ortaya atan Adanalı iş adamı İbrahim Avcı’da yaptığı açıklamada yaşadıklarını aynı heyecanla anlattı.

 

Avcı, FETÖ/PDY mensubu askerlerin darbe girişiminin hemen ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Milletime çağrı yapıyorum, meydanlara gelin, meydanlarda bunlara en güzel cevabı verelim. Bu darbe girişiminin başarılı olacağına inanmıyorum. Tarih boyunca darbecilerin hiçbiri başarılı olamamıştır." çağrısı üzerine düşünmeden meydanlara çıktığını söyledi.

Ayrıca, her fırsatta  meydanlara çıkarak gece geç saatlere kadar demokrasi ve milli irade  nöbeti de tuttuklarını ifade eden Avcı, “Desteğimizi Başkomutanımız Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ikinci talimatına kadar devam ettireceğiz. Bu desteğe her kesimden Türk vatandaşlarımız ve iş dünyası vermelidir” diye çağrıda bulundu.  

 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2016, 17:35

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER