banner6

İş kuran kadınlara ziyaret

Artuklu Belediye Eş Başkanı Sevinç Bozan, belediye ve KOSGEB’in verdiği eğitimi tamamlayarak iş yeri kuran kadınları iş yerlerinde ziyaret etti.

İş kuran kadınlara ziyaret

İş kuran kadınlara ziyaret

 

ADNAN AVUKA

MARDİN (İLKHABER)-Artuklu Belediye Eş Başkanı Sevinç Bozan, belediye ve KOSGEB’in verdiği eğitimi tamamlayarak iş yeri kuran kadınları  iş yerlerinde ziyaret etti.

 

Artuklu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Küçük ve Ortak Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı'nın (KOSGEB) ortaklığında yapılan "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" kursunu tamamlayarak sertifikalarını alan kadınlar iş yerleri açmaya devam ediyor. Sertifikalarını aldıktan sonra Artuklu’da iş yeri açan kadınlara ilk ziyareti Artuklu Belediye Eş Başkanı Sevinç Bozan yaptı. Başkan Bozan, kadınları iş yerlerinde ziyaret ederek, kadınlara başarı dileklerinde bulundu. Başkan Bozan, kadınların iş hayatında daha başarılı olduklarını belirterek, iş yeri kurmak isteyen kadınlara her zaman destek vereceklerini söyledi. Bozan, iş yeri açan tüm kadınlara ziyaretlerini sürdürdü.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2016, 17:31

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER