İyi Parti Aladağ’da vatandaşlarla bir araya geldi

İyi Parti Aladağ’da vatandaşlarla bir araya geldi

ADANA(İLKHABER)-İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu , İYİ Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu ile birlikte Aladağ İlçemizi ve Aladağ’a bağlı Meydan Yaylası  ile Topallı, Boztahta, Akören, Başpınar, Tökez, Kıçak, Büyüksofulu, Gerdibi, Posyağbasan ve Etekli Mahalleleri’ni ziyaret etti.

Yaklaşık 70 araç ile yapılan seyahatte Aladağ ilçe Teşkilatı, konvoyu Eynel köprüsünde karşıladı. İl ve İlçe Yöneticileri ile birlikte yapılan ziyaretlerde, halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan İYİ Partili Yöneticiler büyük memnuniyet duyduklarını belirttiler.

AKŞENER, CUMHURBAŞKANI OLACAK

Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Aladağ ve Yaylalarında yaptığı konuşmada özetle şu bilgileri aktardı;

“ İYİ Parti olarak, 2 yıllık bir sürede önemli aşamalar kaydettik. Kuruluşu ile birlikte TBMM’ de 40 Milletvekili ile temsil edilmesi, Cumhuriyet tarihimizde görülmemiş bir olaydır. Biz bunu siz vatandaşlarımızla başardık. Önümüzdeki seçimlerde İYİ Parti sizlerin tercihi ile iktidar, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener de Cumhurbaşkanı olacaktır. Hiçbir zaman heyecanımızı yitirmedik. İlk günkü duygular içinde siz vatandaşlarımıza hizmet etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Seçimden seçime değil, bu toplantıları ara vermeden sürekli yapacağız. Sizlerle kucaklaşmak, sorun ve dileklerinizi dinlemek ve bunlara çare üretmek için var gücümüzle çalışacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

EVİNE EKMEK GÖTÜREMEYEN BİR BABA’YI DÜŞÜNÜN…

İYİ Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu, o yörenin çocuğu olarak kendilerine gösterilen misafirperverlikten son derece mutlu olduğunu dile getirdi.

Yollarının doğru yol, hak yol olduğunu ifade eden Çulhaoğlu, “Doğru yol’da insanlar yolunu kaybetmez” dedi.

Çulhaoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü:

“ Kıymetli hemşerilerim… Geçtiğimiz hafta Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli İlçelerimizi ziyaret ettik. Tüm vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. Beklentilerinin ne olduğunu öğrendik. Bugün burada Merkez Aladağ olmak üzere, tüm Yaylaları ve Mahalleleri dolaşıyoruz. Sorunları gidermek için buradayız. İl Başkanımız, İlçe Başkanlarımız ve İYİ Partili tüm Yöneticilerimizle sizlere geldik. Burada Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Sertaç Durak da bulunmakta. Sorun ve sıkıntılarınıza ortak olmaya, yaşanılan sıkıntıları gidermeye geldik. Bugün memleketimizde yaşanan ekonomik sorunlar hat safhadadır. Yüzde 20’lerde olan enflasyon, yaşamı daha da yaşanamaz hale getiriyor. İşsizlik çok büyük bir sorun. Evine ekmek götüremeyen bir baba’yı düşünün; çok zor, çok acı. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in sizlere selamını getirdim. Sloganımız olan ‘ Türkiye İyi Olacak’ sözü ile bu yol’a baş koyduk. Allah hepimizin yardımcısı olsun.”

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2