İYİ Parti sahaya indi

İYİ Parti Adana İl Örgütü yerel seçimler öncesinde sahaya indi. İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, yeni üyelere rozet taktığı toplantıda ittifak konusuna açıklık getirip, “Adana’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde CHP adayını destekleyeceğiz” dedi.

İYİ Parti sahaya indi

 

ADANA (İLKHABER) - İYİ Parti Adana İl Örgütü yerel seçimler öncesinde sahaya indi

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, yeni üyelere rozet taktığı toplantıda ittifak konusuna açıklık getirip, “Adana’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde CHP adayını destekleyeceğiz” dedi.

Bahçeşehir Mahallesi’inde Seyhan Belediye Meclis Üyesi aday adayı Eşref Tekeli’nin organize ettiği toplantıya Seyhan İlçe Başkanı Rıfat Karabucak ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte katılan İYİ Parti İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, partilerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirtirken, yerel seçimlerde bazı ilçelerde İYİ Parti’nin aday çıkaracağını Büyükşehirde ise Cumhuriyet Halk Partisi adayını destekleyeceklerini söyledi.

Boyvadaoğlu, “Yerel seçimler günlük hayatımızı yakından ilgilendirmesi bakımından çok önemlidir. Bugün Adanamızda yaşanan sorunları hep birlikte görüyoruz. Belediyenin borcu çok diyorlar. Bütün bunlar paranın yerinde kullanılmamasından kaynaklanıyor. Bakın yakın zamanda Menderes bulvarına milyonlar harcayarak, mevcut yolu daraltan bir çalışma yaptılar. Hem para boşa gitti hem yapılmış olan bozuldu. Demek ki, paranın nasıl kullanıldığı önemli. Yerel yönetimlerde görev alacak arkadaşlarımız bu konuda çok hassasolacaklar’ dedi. Boyvadaoğlu, çağdaş şehirlermeye ise Türkiye’den Eskişehir’i örnek gösterdi.

Toplantıda vatandaşların sorularını yanıtlayan İlçe Başkanı Rıfat Karabucak ise, ‘İYİ Parti yeni bir parti, emeklemeden maraton koşmaya başladık. Kurulur kurulmaz bir seçimle karşı karşıya kaldık. Sorunların üstesinden gelip daha organize bir teşkilat kurup sizlerin taleplerine daha çabuk ve etkin ulaşma imkanı bulacağız’ dedi.

Toplantıyı organize eden Seyhan Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Eşref Tekeli’nin teşekkür konuşmasın ardından yeni üyelere rozetleri takıldı.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 14:30

emre


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER