banner6

İYİ Parti Yöneticileri Adana Çiftçiler Birliği’nde

İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı ve Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu beraberindeki heyetle Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru ve yönetimini ziyaret ederek, İyi Parti’nin “Tarım ve Çiftçi” eksenli hedefleri hakkında bilgi verdi. >> 6’da

İYİ Parti Yöneticileri  Adana Çiftçiler Birliği’nde

ADANA (İLKHABER) - İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı ve Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu beraberindeki heyetle Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru ve yönetimini ziyaret ederek, İyi Parti’nin “Tarım ve Çiftçi” eksenli hedefleri hakkında bilgi verdi.

Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru, konuklarına çiftçilerin beklentileri, sorunları ve çözüm önerileri konusundaki görüşlerini dile getirdi.

İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı ve Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu ise başkanlığı tarafından hazırlanan “tarım ve çiftçi” eksenli hedefleri konusunda bilgi vererek, bu çabalarının merkezinde tarımın milli gelirdeki payını yüzde 10’un üzerine çıkarılmasının bulunduğunu ifade etti.

Tarımın Türkiye ekonomisi ve gelecek nesiller için önemine dikkati çeken Tatlıoğlu, üreten, istihdam yaratan ve ülkeye değer katan çiftçilerin her zaman yanında olduklarını ifade etti.

Ziyarete, Erzurum Milletvekili Muhammet Naci Cinisli, Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu, Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadoğlu, Seyhan İlçe Başkanı Rıfat Karabucak da katıldı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER