İYİ Parti’ye katılım

İYİ Parti’ye katılım

ADANA (İLKHABER) - İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Aşure Günü nedeni ile il binasına gelen partilileriyle, İYİ Partiye katılan vatandaşları ağırladı. Partiye katılan üyelerin rozetlerini Çulhaoğlu ile Boyvadaoğlu taktı.

İYİ Parti’ye katılım töreninde 113 kişi rozet takarken, İYİ Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu’da hazır bulundu. İl Başkanı Boyvadaoğlu, İYİ Parti’nin büyük bir yükseliş içinde olduğunu söyledi.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLACAĞIZ!

Hedeflerinin İYİ Parti’yi iktadar, Genel Başkanları Meral Akşenir’i Cumhurbaşkanı yapmak olduğunu belirten İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, “ Biz, büyük bir aileyiz. Yükseliş içinde olan partimize, 113 kişinin katılmasıyla birlikte her geçen gün daha da güçleniyoruz. Henüz 2 yıllık bir Parti olmamıza rağmen, her kesimden insanlarımız bizlere büyük destek veriyor. Hedefimiz Partimizi iktidar, Genel Başkanımız Meral Akşener’i de Cumhurbaşkanı yapmaktır. Genel Başkanımız Meral Akşener’in özverili çalışmaları, dik duruşu ve tüm insanlara güven vermesi korku imparatorluğunu yıkmış, vatandaşlarımızın umudu olmuştur. Amacımız Ülkemizi ve Ülkemiz insanını refaha, mutluluğa ulaştırmaktır” dedi.

Boyvadaoğlu, ülkenin birlik ve beraberliğe olan inançlarının sonsuza kadar devam edeceğini, İYİ Parti’nin tüm vatandaşlara dil, din, ırk, mezhep ayırımı gözetmeksizin adil ve eşit olarak, her bireyin bir değer olduğunu ifade etti. Gerçekleri görerek İYİ Parti’ye üye olup katılım sağlayanlara teşekkür ettiğini ifade eden İl Başkanı Boyvadaoğlu, “İYİ Parti insanlarımız için umut olmuştur. Adana Milletvekillerimiz İsmail Koncuk ve Metanet Çulhaoğlu ile birlikte, İlçe Başkanlarımız ve tüm teşkilatımız uyum içinde çalışmaktayız. Amacımız vatana ve vatandaşa hizmettir. Her iki Milletvekilimiz de önemli bir değerdir. TBMM’de Adanamızın ve Türkiye’nin sorunlarını gündeme getirerek, halkın sesi olmuşlardır. Önemli ve başarılı çalışmalar içerisindeler. Her ikisine de sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerden aldığımız güçle, 18 yıldır iktidarda olan hükümete İYİ Parti olarak önemli mesajlar verdik. Yapılan yanlışları gündeme getirerek İYİ Parti’nin tüm insanların umudu olduğunu, yaptığımız güzel çalışmalarla belirttik.” şeklinde konuştu.

MİLLET İTTİFAK’I OLARAK BÜYÜK BAŞARILAR ELDE ETTİK

İYİ Parti Adana Milletvekili M.Metanet Çulhaoğlu, partiye yeni katılan arkadaşların kendilerine güç verdiğini, Türkiye’nin her yerinden insanların akın akın İYİ Parti’ye geldiğini söyledi. Çulhaoğlu, “Bu bizleri son derece memnun ederken, gelecek için büyük umutlar vaad etmekte. Parti teşkilatımızda gece gündüz demeden çalışan, büyük emek sahibi olan sizlersiniz. Hepinizi en kalbi duygularla selamlıyorum. İYİ Parti kurulalı, 26 ay gibi bir zaman oldu. Bu kısa süre içinde hepinizin bildiği gibi, Partimiz kurulmadan önce mücadele başladı. Kurulduktan sonra iki önemli seçim geçirdik. Bunlardan bir tanesi, Milletvekili, diğeri ise belediye başkanlığı seçimleriydi. Belediye seçimlerinde, Millet İttifak’ı olarak seçimlere girdik ve sonuçta, 18 yıl bu Ülkede hüküm süren bir siyasi Parti, adeta kendini Kaf Dağ’ında gören, ayakları yerden kesilmiş olan (biz ne yaparsak yapalım bu millet bize oy vermeye devam eder) diye böbürlenen partiye güzel bir yanıt vermiştir. İnsanların artık ayaklarını yere bastıran da sizlersiniz. Millet ittifak’ı olarak birçok Büyükşehir, Millet İttifak’ına mensup Belediye Başkanları ile idare edilir hale geldi. İYİ Parti şayet Türk siyasi hayatına girmemiş olsa idi acaba bugün bu değişiklikleri yaşıyor olabilir miydik? İYİ Parti olarak önemli çalışmalarla iktidara geleceğiz. Tüm olumsuzlukları gidereceğiz” diye konuştu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2