banner6

İYİ Parti’ye Meydan mahallesinde  toplu katılım

​​​​​​​'Türkiye İYİ Olacak'' sloganı ile başlayan üyelik kampanyası kapsamında İYİ Parti Adana İl teşkilatı  çalışmalarına hız kesmeyerek üye kayıtlarına devam ediyor. Partilerinden istifa ederek İYİ Parti saflarına katılan, mahalle sakinleri Meral Akşener’in Türkiye’nin ümidi olduğunu ve İYİ Parti’ye üye olmaktan gurur duyduklarını söylediler. İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, “Pandemi süreci  olmasına rağmen çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” dedi.

İYİ Parti’ye Meydan  mahallesinde  toplu katılım

ADANA (İLKHABER)  'Türkiye İYİ Olacak'' sloganı ile başlayan üyelik kampanyası kapsamında İYİ Parti Adana İl teşkilatı  çalışmalarına hız kesmeyerek üye kayıtlarına devam ediyor.

İYİ Parti Adana İl Başkanlığı, Meydan mahallesinde İl Başkan Danışmanı Eyüp Acar'ın Organize ettiği toplantıda, AKP’den istifa eden onlarca vatandaşı İyi Partiye üye yaptı..

AKP’den istifa ederek İyi parti saflarına katılan, Mahalle sakinleri adına bir açıklama yapan Müslüm Balduz , İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Türkiye’nin ümidi olduğunu söyleyerek, “18 yıldan beri üye olduğumuz AKP’den istifa ederek  İyi partiye üye olduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

Toplantıda  İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu tarafından telefonla toplantıya katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener  coşkulu bir kalabalık topluluğuna hitap etti.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, pandemi süreci  olmasına rağmen çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini belirterek, “Pandemiden dolayı sıkıntıda olan küçük ve orta ölçekli işletmeler ile evlerini büyük zorluklarla geçindirmeye çalışan esnaflara nefes aldırmak gerek. Bu yüzden bir genelge çıkarılmalı. Kira, vergi, SGK pirimleri ve kira stopajları gibi ödemelerden muaf tutulmalarını istiyoruz" diye konuştu

İYİ Parti Adana İl Başkanı Boyvadaoğlu, gittikleri her yerde İYİ Partiyi anlatıklarını söyledi. İnsanların partilerine güven duymalarından büyük bir memnuniyet duyduğunu ifa eden Boyvadaoğlu, “Halkımız geleceğin teminatı ve umudu olarak partimizi görüyor. Bu kapsamda, Genel başkanımızın çizdiği rotada ilerleyerek sokaklarda vatandaşları dinliyor, gezdiğimiz  mahallelerde partimizin politikalarını anlatıyor sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Vtandaşlarımızı partimize üye olmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Öte yandan katılım toplantısına İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Misal Bolat, Adana Büyükşehir Başkan Vekili Recai Mercimek, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkan yardımcılarının yanı sıra kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42