Kamu hizmetleri masaya yatırıldı

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, devam eden ve proje halindeki kamu yatırımlarının ayrıntılarıyla ele alındığı “2018 yılı İl Koordinasyon Kurulu Yılı 1. Dönem Toplantısı”nın ardından, kentin tüm ilçelerinde görev yapan kaymakamlarla bir araya geldi.

Kamu hizmetleri masaya yatırıldı

 

ADANA(İLKHABER) – Adana Valisi Mahmut Demirtaş, devam eden ve proje halindeki kamu yatırımlarının ayrıntılarıyla ele alındığı “2018 yılı İl Koordinasyon Kurulu Yılı 1. Dönem Toplantısı”nın ardından, kentin tüm ilçelerinde görev yapan kaymakamlarla bir araya geldi.

İlçelerin Genel Durumu Değerlendirildi

Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, ilçelerde gerçekleştirilen ve yapılması planlanan kamu ve özel sektör yatırımları ayrıntılarıyla analiz edildi. Vatandaşların dile getirdikleri taleplerin yerine getirilmesi ve eksikliklerin giderilmesi için gayret göstermeye devam edeceklerini belirten Vali Demirtaş, kaymakamlara hitaben yaptığı konuşmada,  Adana’nın ilçeleriyle birlikte kalkınması, vatandaşların eksikliğini hissettikleri yeni hizmet ve yatırımlarla buluşması için kamu kurum ve kuruluşlarının yüklendiği sorumluluğu ivedilikle yerine getirmelerinin önemini vurguladı.

“Kaliteli Kamu Hizmeti Verilmesi Konusundaki Çalışmalarımız Sürecek”

İlçe kaymakamlarının, görev yaptıkları bölgelerin genel durumu ve vatandaşlara verilen kamu hizmetlerine ilişkin bilgiler verdikleri toplantıda, Adana’nın son yıllarda önemli kamu yatırımlarıyla buluştuğuna dikkat çeken Vali Mahmut Demirtaş, ilçelerdeki “eğitim, sağlık, ulaşım, istihdam, alt ve üst yapı ve ekonomik yatırım” alanlarındaki çalışmalarının yanı sıra vatandaşlara en kaliteli kamu hizmeti verilmesi konusundaki çabalarının da  devam edeceğini belirtti.

 “Vatandaşlarımızın Yeni Yatırım ve Hizmetlerle Buluşmasında Emeği Geçenlere Teşekkür Ediyorum”

 Vali Mahmut Demirtaş’ın, “devletimiz ve hükümetimiz başta olmak üzere kente yeni yatırımların kazandırılmasında emeği geçen tüm kişi, kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum” mesajı verdiği toplantı, vatandaşların beklentileri ve ilçelerde yapılması planlanan projelerin irdelenmesiyle sürdü. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2018, 15:01

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2