banner6

Kapı kapı gezeceği

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Yeşiltaş, 96 mahallede 96 toplantıda başkanlık sistemini anlatacaklarını ifade etti

Kapı kapı gezeceği

Kapı kapı gezeceğiADANA (İHA) - AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Abdurahman Yeşiltaş, "Ramazan ayından hemen sonra başlatacağımız proje ile 96 mahallede 96 ziyaret toplantıları yapacağız, kapı kapı gezerek başkanlık sistemini anlatacağız" dedi.
AK Parti Seyhan İlçe 81.Danışma Meclisi Toplantısı yoğun katılımla Neziha Yalvaç Turizm ve Otelcilik Okulu’nda yapıldı. Yapılan Danışma Meclisi Toplantısına, Kurucular Kurulu Üyesi Ziyaeddin Yağcı, Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak, Sarıçam İlçe Başkanı Hasan Karaoğlu, İmamoğlu İlçe Başkanı Ali Ekiz, Milletvekili Adayları, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gül Çevik, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticileri, Mahalle Başkanları ve Mahalle Yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı.
Danışma Meclisi Toplantısının açılış konuşmasını yapan Seyhan İlçe Başkanı Abdurahman Yeşiltaş, “Geçtiğimiz günlerde 2. Olağanüstü Büyük Kongrede Genel Başkanlığa ve Başbakanlığa seçilen Binali Yıldırım ve yeni hükümetimizi kutluyorum. Ayrıca 65. Hükümetimizde Avrupa Birliği Bakanlığına getirilen Ömer Çelik ve MKYK üyeliğine seçilen milletvekilimiz Fatma Güldemet Sarı’ya yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi.
Seyhan İlçe Teşkilatı olarak, düzenli bir şekilde çalıştıklarını belirten Yeşiltaş, "Üye güncelleme çalışmalarımız ve yeni üye kayıtlarımız devam ediyor. Düzenli olarak teşkilat ve mahalle toplantılarımız devam ediyor. Esnaf ziyaretleri, taziye ziyaretleri, mevlit programlarına elimizde geldiği kadar katılım sağlıyoruz. Ramazan ayında yapılan geleneksel iftar programlarımızın bu yıl sayısını artırarak yapacağız. Bu programlar sonrası Ramazan ayı bittikten sonra, Seyhan İlçe Teşkilatı olarak en önemli meselemiz, Olağanüstü Büyük Kongremizden Seyhan İlçe Teşkilatı olarak aldığımız mesaj. Bu mesaj da başkanlık mesajıdır. Ramazan ayından hemen sonra başlatacağımız proje ile 96 mahallede 96 ziyaret toplantıları yapacağız, kapı kapı gezerek başkanlık sistemini anlatacağız. Çünkü biz Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapacağız. Seyhan teşkilatı olarak, yarın seçim olacakmış gibi hazırız. Sandık yönetim kurulumuz da hazır. Bizler Seyhan teşkilatı olarak başkanlık sistemine hazırız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER