Karaca’dan Adana ziyaretleri

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun BÖLGESEL İFTARLARI’nın 2.si nedeniyle Adana’ya gelen TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, TGF Başkanvekili ve Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı makamında ziyaret etti.

Karaca’dan Adana ziyaretleri

 

 

ADANA (İLKHABER) - Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun BÖLGESEL İFTARLARI’nın 2.si nedeniyle Adana’ya gelen TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, TGF Başkanvekili ve Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  Cafer Esendemir ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı makamında ziyaret etti.

TGF’nin çalışmaları hakkında Başkan Karalar’a bilgi veren TGF Başkanı Karaca, seçimlerin ardından göreve gelen Karalar’a “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Daha sonra Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir’i de makamında ziyaret eden Karaca ve Esendemir;  seçimlerin hizmet için bayrak yarışı olduğunu, Türk halkının anayasal hakkını kullanarak iradesini sandığa yansıttığını belirterek, seçimlerin geride kaldığını, yeni seçilen başkanların işlerinin çok zor olduğunu ancak bu görevin üstesinden geleceklerine inanmak istediklerini dile getirdiler.

TGF Başkanı Karaca ve Başkan Vekili Esendemir Adana’daki ziyaret turunda; Günaydın Adana ve İlkhaber Gazeteleri ile Kanal A ve Koza TV’ye geçerek çeşitli temaslarda bulundular.

Adana’da  basın-yayın kuruluşlarını ziyaret eden TGF Başkanı Yılmaz Karaca, “Gönül isterdi ki; Adana’da yayın hayatını sürdüren basın kuruluşlarının yanı sıra Seyhan ve Sarıçam Belediyelerini de ziyaret edebilseydik. Kısa zaman diliminde bu kadarını yapabildik. Önümüzdeki süreçte Adana’daki temaslarımız ve çalışmalarımız devam edecek” dediler.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 15:32

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2