Karalar’ın muhtarlarla Beyin Fırtınası

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın haftada bir gün birbirine yakın mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek yaptığı koordinasyon toplantılarına devam edildi.

Karalar’ın muhtarlarla Beyin Fırtınası

Karalar’ın muhtarlarla Beyin Fırtınası

 

 

 

 

ADANA(İLKHABER) - Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın haftada bir gün birbirine yakın mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek yaptığı koordinasyon toplantılarına devam edildi. Toplantı 12 mahalle muhtarının bir araya gelmesi ile gerçekleşirken toplantıya Seyhan Belediyesi başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürleri de katılıyor. Başkan Zeydan Karalar, yönetiminde adeta bir beyin fırtınası şeklinde geçen toplantıda mahallerin eksiklikleri, yapılanlar ve acil yapılması gereken hizmetler görüşülüyor. 

Muhtarlarla gerçekleşen toplantıları önemsediğini belirten Başkan Zeydan Karalar, “İlçemizde bulunan 96 mahalle muhtarları ile belli zaman aralıklarıyla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Bu toplantıların haricinde haftada 1 günde birbirine yakın mahallerin muhtarlarını toplayıp karşılıklı görüş alışverişi yapıyoruz. Yapılan, yapılması gereken ve proje aşamasında olan hizmetleri hep birlikte tartışılıyoruz. Bu şekilde adeta bir beyin fırtınası gerçekleştirip işlerin koordinesini sağlamış oluyoruz” şeklinde konuştu.

Yapılan toplantılardan dolayı memnuniyetlerini dile getiren mahalle muhtarları bu şekilde sorunlarını daha hızlı çözüme kavuşturduklarını söyledi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2017, 16:17

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2