Karataş sahilinde ücret tartışması

Geçtiğimiz yıllardan beri temizlik ve lavabo ücretleri konusunda tartışma konusu olan Karataş sahilleri bu yıl tekrar gündeme geldi. Vatandaşlar halk plajına girişin ücretli olmasından şikayetçi oldu.

Karataş sahilinde ücret tartışması

Bayram BULUT/ÖZEL
 

ADANA (İLKHABER) - Geçtiğimiz yıllardan beri temizlik ve lavabo ücretleri konusunda tartışma konusu olan Karataş sahilleri bu yıl tekrar gündeme geldi. Vatandaşlar halk plajına girişin ücretli olmasından şikayetçi oldu.

Yıllardan beri Karataş ilçesinde yaşanan sahil sorunu devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda ağaç gölgeliklerinde oturan vatandaşlardan dahi para alınan Karataş’ta halk plajına gidenler ise lavaboların kullanılamayacak durumda olmasından dolayı şikayetçiydi. Son olarak sosyal medyaya yansıyan fotoğraflarda ise, vatandaşlar halk plajından 10 TL, tuvaletleri kullananlardan 2 TL ve duşları kullananlardan da 2 TL alınmasına tepki gösterdi.  Gülden Dayan isimli bir sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşılan bir yazı ve fotoğraflara çok sayıda yorum yapıldı. Yorumlarda ‘lavabolar temiz olsunda 2 TL vermeye razıyız’ diyenlerde oldu. 1 Lira’nın neye yetmediği konusunda fikir belirtenlerde oldu.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2019, 17:01

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2