banner6

Karnavalın hazırlıkları değerlendirildi

Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında düzenlenen toplantıda 3-7 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Nisan’da Adana’da Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı ile ilgili yapılan hazırlık çalışmalarında gelinen aşama detayları ile ele alındı.

Karnavalın hazırlıkları değerlendirildi

ADANA(İLKHABER)-Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında düzenlenen toplantıda 3-7 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Nisan’da Adana’da Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı ile ilgili yapılan hazırlık çalışmalarında gelinen aşama detayları ile ele alındı.

 

Makam Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Vali Demirtaş’ın yanı sıra; Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz ile ilgili yetkililer katıldı.

Toplantıda bir değerlendirmede bulunan Vali Demirtaş, Adana’nın “marka kent” istikametinde attığı en önemli adımlardan olan Nisan’da Adana’da Portakal Çiçeği Karnavalı’nın en güzel şekilde geçmesi için gerekli tüm çalışmaların yapıldığını dile getirdi.

Fuar, festival ve karnaval gibi etkinliklerin farklı kesimleri bir araya getirerek birlik ve beraberliği güçlendirici bir etkisi olduğuna değinen Vali Demirtaş, bu gerçekten hareketle bu kapsamdaki tüm çalışmalara desteklerini sürdüreceklerini ve karnavalı her yıl çok daha ileriye taşımanın gayretinde olacaklarını ifade etti.

Yapılan değerlendirmelerin ardından toplantı sona erdi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 16:29

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER