banner6

Kitap kurtları sezonu iftarla kapattı

Türkiye genelinde 47 ilde sosyal medya aracılığıyla buluşan kitap ağacı Topluluğu çeşitli etkinlikler düzenleyerek hem kitap okudu, hem de kitap okumaya teşvik etti.

Kitap kurtları sezonu iftarla kapattı

Kitap kurtları sezonu iftarla kapattı

 

FAKİR METİN MARACI

ADANA(İLKHABER)-Türkiye genelinde 47 ilde sosyal medya aracılığıyla buluşan kitap ağacı Topluluğu çeşitli etkinlikler düzenleyerek hem kitap okudu,  hem de kitap okumaya teşvik etti.  Periyodik olarak her ay toplanan ve toplantıda okudukları kitapları tartışan kitapsever grup Adana’da,  yıl sonu finalini gerçekleştirdi. 

 

Kitap Ağacı Topluluğu Adana Grubu haziran ayı sezon kapanışını günün anlam ve önemine uygun yaptı.  iftar yemeğinde buluşan Kitap Ağacı Topluluğu Adana Grubu iftar öncesi Nermin Yıldırım’ın Dokunmadan kitabını grupça okuduktan sonra yorumladı. Grup daha sonra iftar yemeğiyle sezonu kapattı.

Kitap Ağacı Adana Grup Temsilcisi Göksel Semiz,  bu yıl oldukça kaliteli kitaplar okuduklarını belirtti. Yeni yazım hayatına başlayan yazarlara öncülük etmekten mutluluk duyduğunu ve  bu mutluluktan grupça haz alındığını ifde eden Kitap Ağacı Adana  Grubu  Temsilcisi Semiz, ”Eylülde katılım sayısını artırarak yeni sezona merhaba diyeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2017, 16:11

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER