banner6

Kocaispir: Gönül belediyeciliği yapacağız

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Yüreğir Belediye Başkan Adayı Fatin Mehmet Kocaispir, Yüreğirli hemşehrilerine yapacağı hizmetleri ibadet şuuru ile yapacaklarını söyledi.

Kocaispir: Gönül belediyeciliği yapacağız

ADANA (İLKHBER) - Cumhur İttifakı’nın AK Partili Yüreğir Belediye Başkan Adayı Fatin Mehmet Kocaispir,   Yüreğirli hemşehrilerine yapacağı hizmetleri ibadet şuuru ile yapacaklarını söyledi. 

Milletvekili Şükrü Erdinç ve AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Yaşar Turan ile birlikte Solaklı, Yunusoğlu’nu gezen AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Kocaispir, Romanlar Derneği ile Karacaoğlan mahalle sakinlerinden tam destek aldı.

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Yüreğir Belediye başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir dur durak bilmiyor. Sabahın ilk ışıkları ile çalışmalara başlayan Kocaispir ve ekibi gece 02.00’a kadar programlara katılıyor.  Vatandaşların sorunlarını dinleyen Kocaispir, vatandaşlara projelerini tek tek anlatıyor. Solaklı, Yunusoğlu ziyaretlerinin ardından Romanları ziyaret eden Başkan Kocaispir davullarla karşılandı. Karacaoğlan’da vatandaşların büyük ilgisini toplayan Kocaispir’in ellerini seçim bitmeden vatandaşlar kaldırarak “Başkanlığın hayırlı ve uğurlu olsun” dediler.

Hizmetlerini ibadet şuuru ile yapacaklarının sözünü veren Başkan Adayı Kocaispir, “Her zaman sizlerle olacağım. Cenazelerinizde ağlayıp, düğünlerinizde beraber halay çekeceğiz. Sadece seçim dönemi değil sürekli sizlerle olacağız. Ben ve ekibim Belediyecilik hizmetlerinin yanında Gönül belediyeciliğini esas alacağız. Biz sizlerin gönüllerinize girmedikçe başarılı bir belediyecilik yapmış olamayız. Yüreğirimize farklı bir belediyecilik anlayışı getireceğiz. Göreceksiniz Yüreğir ilçemize yapacağımız hizmetlerin ardından yatırımcılar bu bölgelere akın edecek” şeklinde konuştu.

Romanlar, Karacaoğlun, Yunusoğlu ve Solaklı’da vatandaşlardan tam destek alan Başkan adayı Kocaispir “İlginize layık olacağım” şeklinde söz verdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 16:24

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42