banner6

Mardin İl Emniyet Müdürü Emir’den, Başkan Şahin’e ziyaret

Mardin İl Emniyet Müdürü Muhittin İlker Emir, Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin’i makamında ziyaret etti.

Mardin İl Emniyet Müdürü Emir’den, Başkan Şahin’e ziyaret

 ADNAN AVUKA

MARDİN (İLKHABER)- Mardin İl Emniyet Müdürü Muhittin İlker Emir, Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin’i makamında ziyaret etti.

Mardin İl Emniyet Müdürü Muhittin İlker Emir, İlçe Emniyet Müdürü Bolkar Bora Bostancı ile birlikte Belediye Başkanı Veysi Şahin’i makamında ziyaret ederken “ yapılan hizmetleri görüyoruz. Allah sağlık ve başarı versin” dedi.

Başkan Şahin, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, “Emniyet mensuplarımıza her zaman şükran borçluyuz. İlçedeki huzurun tesis edilmesinde emniyet teşkilatının büyük pay sahiptir. Emniyet teşkilatımız ile bizler halkımızın rahatı ve huzuru için çalışıyoruz. Bu konuda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İl Emniyet Müdürü Muhittin İlker Emir’de, Midyat Belediyesi’nin başarılı çalışmalarının bundan sonra da devam etmesi dileğinde bulunduğunu ifade ederek, “Emniyet teşkilatı olarak biz de Midyat’ın huzuruna huzur katmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Misafirperverliklerinden dolayı Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin’e teşekkür ediyorum” dedi.

Emniyet Müdürü Emir, daha sonra ilçede çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER