banner6

Mayıs ayının son günlerinde yağmura yakalandılar

Mayıs ayının son günlerinin yaşandığı dün de Adana yağmura teslim oldu. Bir anda bastıran sağanak yağmur Adana’da hayatı felç etti.

Mayıs ayının son günlerinde yağmura yakalandılar

Mayıs ayının son günlerinde yağmura yakalandılar

 

EMRE EKİCİ

 

ADANA(İLKHABER)-Mayıs ayının son günlerinin yaşandığı dün de Adana yağmura teslim oldu. Bir anda bastıran sağanak yağmur Adana’da hayatı felç etti.  Son günlerde şiddetli yağışta trafikte zor anlar yaşanırken dün de aniden bastıran yağmurda aynı görüntüler oluştu.  Trafik akışını etkileyen şiddetli yağmurda vatandaşlar da bir süre sokağa çıkamadı. Yağmurun şiddetinin dinmesiyle birlikte vatandaşlar caddelerde yürümeye başlayabildi. Trafik akışı ise normale döndü. Geçtiğimiz günlerde de aniden bastıran yağışta trafikte zor anlar yaşanmıştı. Bir metre ilerisini bile göremeyen araçlar, trafikte ilerlemekte zorlanınca, yol kenarları park eden araçlarla dolmuştu. 

GÜNEY ÇIKINCA YAZ, YAĞMUR YAĞINCA KIŞ

Coğrafik koşulları nedeniyle hava sıcaklığının ve nem oranının yüksek olduğu  Adana’da  güneşin çıkmasıyla birlikte yaz mevsimi, güneşin yerini yağmura bırakmasıyla  birlikte ise kış mevsimi yaşanıyor. Vatandaşlar yaz ve kış mevsiminin birlikte yaşandığı son günlerde giysi sorunu yaşıyor.  

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2016, 17:22

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42