Metropolit Saliba Özmen’den Miroğlu’na taziye ziyareti

26’nci Dönem Mardin Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu’na; 9 Aralık 2019 günü kaybettiği babası İsmail Miroğlu için taziye ziyaretleri sürüyor.

Metropolit Saliba Özmen’den Miroğlu’na taziye ziyareti

 ADNAN AVUKA

MARDİN (İLKHABER)-  26’nci Dönem Mardin Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu’na; 9 Aralık 2019 günü kaybettiği babası İsmail Miroğlu için taziye ziyaretleri sürüyor. Her gün çok sayıda bürokrat  ve siyasiler ile dost ve akrabalarının kendilerini bu kederli günlerinde yalnız bırakmadığını belirten Orhan Miroğlu, böyle bir günde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarına teşekkür etti.

Mardin Süryani Metropoliti Nuri Saliba Özmen de dün Orhan Miroğlu’nu taziye ziyaretinde bulundu.

Konuklarını taziye evinde ağırlayan Orhan Miroğlu, Metropolit Özmen’e bu duyarlı davranışından ötürü teşekkür etti. Metropolit Özmen’in Mardin kültürüne saygılı, barışçıl ve hoşgörülü bir yapıya sahip olduğunu belirten Miroğlu, Mardin’in yüzyıllardır çok çeşitli dillere ve dinlere beşiklik ettiğini söyledi. Miroğlu; kardeşlik ve dostluk duygularının Mardin’de en büyük değeri gördüğünü hatırlatarak, “Bizlere bu değerleri unutturmayan tüm dost ve kardeşlerimize teşekkür ederim” dedi.

 

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2