banner6

MHP Adana’da coşkulu bayram

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı, muhteşem ve coşkulu bir bayramlaşma programına sahne oldu. İl Başkanı Sertan Duran, tüm vatandaşların bayramını kutladı.

MHP Adana’da coşkulu bayram

MHP Adana’da coşkulu bayram

 

 

 

ADANA5İLKHABER)  – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı, muhteşem ve coşkulu bir bayramlaşma programına sahne oldu. İl Başkanı Sertan Duran, tüm vatandaşların bayramını kutladı.

OKTAY ÖZTÜRK DE KATILDI

MHP Adana İl Başkanlığı, bayramlaşma programını il binasında vatandaşların katılımı ile birlikte gerçekleştirdi. Partili-partisiz vatandaşların yoğun bir ilgi gösterdiği programda, MHP kurmayları vatandaşların bayramını tebrik ettiler. MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran’ın ev sahipliğinde icra edilen bayramlaşma programında MHP Genel Başkan Yardımcısı MYK Üyesi Mersin Milletvekili Oktay Öztürk, MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Soner Deniz, MHP ilçe başkanları, il divan kurulu ve il yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları hazır bulundu. Bu arada, bir ay önce görevi Sertan Duran’a devreden MHP İl eski Başkanı Yusuf Baş da programa gelerek protokol ve vatandaşlarla bayramlaştı. MHP Genel Başkan Yardımcısı MYK Üyesi Mersin Milletvekili Oktay Öztürk, bayramlaşmadan sonra bir süre il yöneticileriyle sohbet etti.

DURAN: BAYRAMLAR ÖNEMLİ FIRSATLAR SUNUYOR

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, yayınladığı mesajda bayramların birlik ve beraberliğin perçinlenmesinde önemli fırsatlar sunduğunu söyledi. Duran “Ülkemiz içeride ihanet, dışarıda husumet kuşatmasına maruz kaldığı bir süreci yaşarken milli birlik ve beraberliğimiz de hedef alınmaktadır. Allah’a şükür bugüne kadar bu kirli hedef başarıya ulaşmamıştır, bundan sonra da asla ulaşamayacaktır. Ancak şu bir gerçek ki; birbirimizi daha çok sevmeye ve saymaya, kardeşlik hukukumuzu ilelebet yaşatmaya daha çok muhtacız. İşte bayramlar, bizlere böyle bir fırsatı da sunmaktadır. Aramızda varsa şayet kırgınlıkları, dargınlıkları sona erdirmek, hasar görmüş ilişkilerimizi tamir etmek, böylesi güzel günlerde daha kolaydır. Siyasi görüşümüz, ilimiz, ilçemiz ne olursa olsun mutlak surette birbirimizi sevmeli ve saymalıyız. Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Türk Milleti’nin bekası için hepimiz buna mecburuz. Bir bayramı daha bu duygularla idrak ediyoruz. Bu düşüncelerle, başta Şehitlerimizin aileleri olmak üzere tüm hemşehrilerimizin, tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyordum.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2017, 16:07

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER