banner6

MHP Yasin-i Şerif kitabı dağıttı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Sertan Duran, Şehit mezarlarına karanfil bıraktı, vatandaşlara Yasin-i Şerif kitapçığı dağıttı.

MHP Yasin-i Şerif kitabı dağıttı

ADANA (İLKHABER)- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Sertan Duran, Şehit mezarlarına karanfil bıraktı, vatandaşlara Yasin-i Şerif kitapçığı dağıttı.

MÜBAREK ŞEHİTLER İÇİN DUA

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, Asri Mezarlık içinde yer alan Şehitliği ziyaret etti.  Duran; canlarını, vatanımızın, milletimizin bekası için veren Şehitler için yapılan duaya ‘amin’ dedi.

ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERE FATİHA

Başkan Sertan Duran, Şehitlerin mezarlarına kırmızı karanfiller de bıraktı. Kendisine İl Divan Kurulu Üyelerinin eşlik ettiği Duran, Ülkücü Şehitleri de unutmadı ve onların medfun bulunduğu mezarlara da karanfiller bıraktı, Fatiha bağışladı.

YASİN-İ ŞERİF KİTAPÇIĞI

 

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, bayram arifesinde mezarlığa gelen ve yakınlarını ziyaret eden vatandaşlara ise, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile birlikte Yasin-i Şerif kitapçıkları dağıttı. Vatandaşların bayramlarını da tebrik eden Duran, daha sonra bir dizi bayramlaşma ve ziyaret programına katıldı. 

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 13:47

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER