banner6

Minik Selim 1 Yaşında

Eğitimci çifttin mutluluk günü. Öğretmen anne Gülseren Yılmaz ve öğretmen baba Erhan Yılmaz üçüncü çocukları Selim’in 1’nci yaş gününü evlerinde kutladılar. Küçük kardeşlerinin 1.yaş gününü kutlayan Selim'in ablaları Elif Dilmen ve Birsen, kardeşlerinin birinci yaşını doldurmuş olmasının keyfini ve mutluluğunu doya doya yaşadı.

Minik Selim 1 Yaşında

Emre EKİCİ

ADANA (İLKHABER) – Eğitimci çifttin mutluluk günü. Öğretmen anne Gülseren Yılmaz ve öğretmen baba Erhan Yılmaz üçüncü çocukları Selim’in 1’nci yaş gününü evlerinde kutladılar. Küçük kardeşlerinin 1.yaş gününü kutlayan Selim'in ablaları Elif Dilmen ve Birsen, kardeşlerinin birinci yaşını doldurmuş olmasının keyfini ve mutluluğunu doya doya yaşadı.

Üçüncü defa annelik duygusunu yaşayan öğretmen Gülseren Yılmaz mutluluğunu dile getirerek, “Allah annelik duygusunu 3. kez yaşattığı için ne kadar şükretsem azdır. Tarifi olmayan duyguyu eşimle birlikte yaşadık. Allah isteyen herkese nasip etsin. Hayatta en büyük şansım benimle aynı mesleği yapan eşim Erhan Yılmaz ile tanışmak ve hayatımı birleştirmek.” Dedi.

Minik Selim’in doğum günü büyük anne ve büyük babası da katılarak mutluluklarına orta oldu. Yılmaz ailesi minik Selim’in doğum günüde bol bol fotoğraf çektirdi. İleriki zamanlarda anılarını paylaşma  fırsatı bulacağını belirten anne Gülseren Yılmaz ve baba Erhan Yılmaz çifti, “Selim'in 1. yaş gününde çok sayıda fotoğraf çektirdik. Çünkü ileride oğlumuz bunları gördükçe keyif alacaktır. İlk doğum günü özeldir ve güzel bir anı olarak kalacaktır.” Diye konuştu.

Selimin büyük anne ve büyük babası ise torunları Selimin 1.yaş gününde sevinç ve mutluluklarını dile getirerek “Evlatta eksik kalan duyguları torunlarımızda tamamlıyoruz” dediler.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER