Muhtar anlatıyor Sözlü çözüyor

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü merkez Seyhan ilçesi Barış Mahallesi muhtarlığını ziyaret ederek muhtar Özkan Öktem aracılığıyla mahalle sakinlerinin sorun, takdir ve taleplerini dinledi.

Muhtar anlatıyor Sözlü çözüyor

ADANA(İLKHABER) - Adana Büyükşehir Belediye  Başkanı Hüseyin Sözlü merkez Seyhan ilçesi Barış Mahallesi muhtarlığını ziyaret ederek muhtar Özkan Öktem aracılığıyla mahalle sakinlerinin sorun, takdir ve taleplerini dinledi.

"BİRLİKTE BAŞARIYORUZ"

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü mesaiye Barış Mahallesi Muhtarlığı'nı ziyaret ederek başladı. Ziyarette ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Şahin ve ilgili daire başkanları da hazır bulundu. Barış Mahalle Muhtarı Özkan Öktem aracılığıyla mahalle sakinlerinin sorun, takdir ve taleplerini dinlemeye geldiğini aktaran Başkan Hüseyin Sözlü, Adana'nın geleceğini planlarken 'birlikte başarıyoruz' ilkesine sadık kalarak muhtarlarla her daim istişare halinde olduklarını söyledi.

"TEŞEKKÜR EDERİZ"

Mahalle sakinlerinin en büyük sıkıntılarının kentsel dönüşümle ilgili olduğunu söyleyen muhtar Öktem, Vefa Caddesi, Barış Caddesi ve Yeşil Evler Caddesi'ne yapılan asfaltlama çalışmalarından dolayı Başkan Sözlü'ye teşekkür ederken Adana Büyükşehir Belediyesinin bölgede 60 yıllık kanal sıkıntısına son verdiğini ifade etti. Muhtarlık binası ziyaretinin ardından çevredeki esnafı da ziyaret eden Başkan Sözlü, esnafa hayırlı, bereketli ve bol kazançlar diledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2018, 15:18

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2