Niyazi Göğer güven tazeledi

Adana ESOB'a bağlı Adana Özel Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu Seçimi sonuçlandı.

Niyazi Göğer güven tazeledi

ADANA - Adana ESOB'a bağlı Adana Özel Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu Seçimi sonuçlandı. İki listeyle girilen seçimde, mevcut Başkan Niyazi Göğer 196 oyla yeniden göreve seçilirken, eski başkan Mustafa Uslu 120 oy aldı.

Altın Gece Müzikhol’de yapılan Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, Başkan Vekili Mustafa Göktaş ile çok sayıda esnaf odası başkanının da izlediği genel kurulun divan başkanlığını 1.Bölge ESKKK ve Adana Sarıçam ESKKK Başkanı Muhammet Yalçın, yardımcılıklarını da Kazım Demirkıran, İlhan Akbaş, kâtipliklerini de Mehmet Cebe ile Hasan Baysal yaptılar.

Divan Başkanı Yalçın’ın daveti üzerine salonda saygı duruşunda bulundu, İstiklal Marşımız okundu. Oda Başkanı Niyazi Göğer yönetim kurulu, genel sekreter Hatice Yıldız ise denetim kurulu raporu ile bilançoyu okudu. Raporlar ayrı ayrı ibraya sunularak oylandı, kabul gördü.  Yeni dönem tahmini gelir gider da 2 milyon 715 bin lira olarak açıklandı, oylandı, kabul edildi.

Daha sonra seçime giren listedeki isimler okundu. Üyeler, oy sandığına gitti ve sonuçta Niyazi Göğer 196 oy alarak yeniden göreve seçilirken, Mustafa Uslu 120 oyda kaldı.  Niyazi Öğer'in yönetim kurulunda Veli Durak, Kadir Ballı, Hüseyin Genç, Yakup Karaboyun, Hüseyin Bahçe, Hasan Ali Doğan, denetim kurulunda Hasan Temel, İbrahim Akdağ ve Duran Aşkın bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2018, 16:15

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2