Öğrencilerin mezuniyet sergisi görücüye çıktı

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü son sınıf öğrencileri, danışman hocaları; Doç. F. Engin Alpat, Doç. Havva Halaçeli Metlioğlu, Öğr. Gör. Hande Bilvar ile birlikte uzmanlık alanlarında hazırladıkları tasarım ve sanat çalışmalarını mezuniyet sergisi ile görücüye çıkardı.

Öğrencilerin mezuniyet sergisi görücüye çıktı

Öğrencilerin mezuniyet sergisi görücüye çıktı

 

 

 

ADANA(İLKHABER) - Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü son sınıf öğrencileri, danışman hocaları; Doç. F. Engin Alpat, Doç. Havva Halaçeli Metlioğlu, Öğr. Gör. Hande Bilvar ile birlikte uzmanlık alanlarında hazırladıkları tasarım ve sanat çalışmalarını mezuniyet sergisi ile görücüye çıkardı.

 

Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi’nde düzenlenen sergide öğrenciler ve danışman hocalarının birlikte karar verip belirledikleri temalar doğrultusunda öğrencilere ait baskı desen tasarımı, dokuma kumaş tasarımı ve giysi tasarımı ile ilgili öğrencilerin uygulamaları sergilendi.

Mezuniyet sergisine Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü hocaları, akademisyen, öğrenci ve misafirler katıldı.

Sergide çalışmaları bulunan isimler ise şöyle:

“Hazal Uzunoğlu, Cemre Cenkseven, Sevilay Öztürk Uçucu, Şerife Arıcıoğlu, Kaan Yılmaz, Serdar Çırpan, Püren Sönmez, Şengül Akçam, Arzum Gündüz, Zuhal Öztürk, Yunus Işık, Safiye Köse, Esra Harbelioğlu, Elife Reyyan Kala, Ece Akın, Seda Egin, Çağatay Kalay, Betül Bulut, Elif Cansu Kaplan, Yusuf Akçay.”

 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2017, 15:37

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2