Ömer Çelik, vatandaşlarla sohbet etti

Ömer Çelik, vatandaşlarla sohbet etti

Bayram BULUT

 

ADANA (İLKHABER)-Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sözcüsü Ömer Çelik, Atatürk Parkı’na gelerek burada oturan vatandaşlarla sohbet etti.

Adana’ya gelen AK Parti Sözcüsü kent merkezinde bulunan Atatürk Parkı’nı ziyaret etti. Beraberinde AK Parti İl Başkanı Şerif Güler ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can ile birlikte parkı dolaşan Çelik, burada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sıcaktan bunalarak parka serinlemeye gelen vatandaşlarla sohbet eden Çelik, park içerisinde bulunan bir kafeye de giderek kahve içti.

SEÇİMLERDE ÇAY İKRAM ETMİŞTİ

Kafe sahibinin seçim çalışmalarında çay ikram ederken fotoğraf çektirdiği ve bu fotoğrafı işyerine çerçeveletip astığını gören Çelik, kafe sahibi ile bir süre sohbet etti. Çelik sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda kafede içtiği çay ile ilgili,  Yakup kardeşimiz seçimlerde Adana çayı ikram etmişti bize. O anın hatırasını saklamış, gösterdi. Şimdi o anı yeni çayla tazeledik.” dedi.

ADANA'DA HAVADAN DAHA SICAK ŞEY DOSTLUKTUR, KARDEŞLİKTİR, MUHABBETTİR

Vatandaşlarla sohbetleriyle ilgilide paylaşım yapan Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Bu destek, gücümüze güç, heyecanımıza heyecan katıyor. Bu destek var olduğu sürece asla yorulmayız, dinlenmeyiz, durmayız. Adana'da havadan daha sıcak şey dostluktur, kardeşliktir, muhabbettir.” ifadelerini kullandı.

Ömer Çelik ile hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından park gezisi sona erdi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2