Önce iftar sonra yine çalışma

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Mustafa Yaman 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkında kurulu bulunan iftar çadırında vatandaşla birlikte iftar açtıktan sonra belediye müdür ve bazı personellerle birlikte toplanıp çalışmalarına devam ediyor, çalışmaların değerlendirmelerini yapıyor.

Önce iftar sonra yine çalışma

Önce iftar sonra yine çalışma

 

ADNAN AVUKA

MARDİN - Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Mustafa Yaman 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkında kurulu bulunan iftar çadırında vatandaşla birlikte iftar açtıktan sonra belediye müdür ve bazı personellerle birlikte toplanıp çalışmalarına devam ediyor, çalışmaların değerlendirmelerini yapıyor.

Yaman “Halk bizlerden hizmet bekliyor. Bugüne kadar istenilen hizmetleri geçmişteki yerel yönetimler  yapmadılar. Hükümet Mardin için kolları sıvadı,her isteğimiz projeli yatırımları destekliyor, başta belediye hizmetleri ve diğer  iş adamları ve Ticaret erbaplarına her türlü  büyük destekleri veriyor. Yeter ki gelsinler projelerini önümüze koysunlar ve biz hükümet olarak onların yatırımlarını desteklemek için elimizden geleni yaparız. Bugün Mardin de dünya bankası yetkilileri Mardine geldiler.Tek amaç   her türlü yatırımları desteklemektir” diye belirtti.

 

2016-2017 eğitim ve öğretim yılının başarılı bir yıl  olduğunu ifade eden Vali ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Yaman, Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı’nın  tüm ilçelere giderek eğitimin kalitesinin daha yükselmesi için hiç durmadan çalıştığını söyledi.  Sarı’nın öğretmen ve okul idarecileri ile ciddi çalışmalar başardıklarını belirten Yaman, öğrenci velilerine de büyük iş düştüğünü kaydettiği konuşmasında velilerden öğrencilerini sıkı biçimde kontrol etmesini istedi.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2017, 11:16

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2