Örnek davranış

Örnek davranış

Bayram BULUT

 

ADANA (İLKHABER)-AK Parti Adana İl Teşkilatı tarafından düzenlenen 92’nci İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda ayakta kalan yaşlı bir kadına protokolde yer verildi.

Adana İl Danışma Meclisi Toplantısı Yüreğir Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplantıya AK Parti Sözcüsü Çelik, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’da katıldı. Toplantının başlamasıyla gerçekleşen açılış konuşmaları esnasında Ömer Çelik tarafından ayakta yaşlı bir kadın olduğu fark edildi. Üzerinde şalvar bulunan kadının ayakta kalmasına gönlü razı olmayan Çelik, hemen yanında bulunan Ak Parti Çukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin’e kadına yer verilmesini istedi.

ÇELİK’İN YANINA OTURDU

Bunun üzerine Çetin yaşlı kadının yanına giderek hemen Ömer Çelik’in bir yanında olan protokoldeki sandalyeye oturmasını söyledi. Çelik ile kadının arasına oturan Şahin Çetin, daha sonra programı izlemeye devam etti. Ömer Çelik’in bu davranışı salondakiler tarafından büyük takdir topladı. Salona sonradan gelen basın mensupları üzerinde şalvar olan kadının protokolde oturmasını merakı gözlerle izledi. Bayramlaşma töreninin gerçekleştiği ana kadar yaşlı kadın sandalyesinde oturmaya devam etti.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2